Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tudtok Vaszil Edit szülész...

Mit tudtok Vaszil Edit szülésznőről a Sote II. sz. Női klinikán? Őt ajánlotta a dokim, de még nem is hallottam róla.

Figyelt kérdés
Mennyiért vállal szülést, szimpi, fiatal?
2010. okt. 6. 20:09
1 2 3
 11/25 anonim válasza:

Én is nála szültem a harmadik babámat, és dr Bánhidy Ferenc docens úrnál!Nem ő volt a fogadott szülésznőm, hanem Éberling Katalin, én az első két babámat nála szültem, de most dolgozott a szülészeti osztályon, így nem tudott hozzám lejönni! Bemutatott az Editnek, és azt mondta a Kata viccesen olyan mintha ő állna ott, csak kicsit fiatalabb és vékonyabb kiadásban! :)

Persze az ember ragaszkodik a már jól bevált szülésznőjéhez, de én vele is maximálisan megvoltam elégedve, és a Katának tényleg igaza volt! Nagyon kedves türelmes, volt velem, és megnyugtató volt az ő jelenléte, biztonságban éreztem magam!

Neki is külön köszönöm mármint6 Katának, mert folyamatosan érdeklődött irántam! Edittel mindent megbeszéltek!

Bánhidy doktornak is nagy köszönet, mert a hisztimet nem mindenki tolerálná! :)

2010. dec. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
Én is nála, és dr Zergényi-Molnár Dóra doktornőnél szültem, én köszönöm az odaadását, és egy fantasztikusan bájos teremtés, a doktornővel együtt, két csodálatos személyt ismertem meg, és én ezért örök életemben hálás leszek nekik!
2011. jan. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
Sziasztok! Örömmel látom, hogy végre Edit-ről is van topik, Babaneten is néztem de nem láttam, de itt már sokan írtatok róla! :)) Én szintén csatlakoznék hozzátok! Rendkivüli ember tényleg! :)) én nekem nem fogadott szülésznőm volt, de olyan volt mintha az lett volna! Én 15 hónapja szültem nála és Dr Ács Nándornál! Szuper csapat volt! :))
2011. febr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
Én is nála szültem, és dr Timmermann Gábornál? februárban! Nagyon elégedett voltam, én legközelebb is náluk fogok szűlni az 100% ! Judit
2011. márc. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:

Nekem első benyomásra, még úgy hogy nem is mondott semmit csak mosolygott, nagyon megnyugtató és kellemes volt az ő megjelenése! Én Dr Kósa Zsoltnál és Editnél fogok szülni, majd áprilisban! első babámat várom, de egyáltalán nem izgulok, szerintem ez nekik köszönhető!

De a barátnőm például Tigyi Zsuzsa szülésznőnél szült, és róla is sok jót hallottam!

2011. márc. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Én is ennél a két embernél szültem. :) Minden ok volt.
2011. márc. 21. 20:39
 17/25 anonim válasza:
Én Dr Ács Nándornál és Editnél szültem, nagyon de nagyon elégedett vagyok! A barátnőm is nála fog szülni, és természetesen Ács doktornál! Én csakis őket ajánlom mindenkinek!
2011. ápr. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:

Sziasztok! Megtudná valaki adni, az Edit telefonszámát nekem, vagy segíteni abban, hogy megszerezzem? Köszönöm

K. Eszter

2011. máj. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:

Szia! Ide nem írom ,mert azért mégis csak személyes dolog egy telefonszámot kiadni!

de privibe megírom!

2011. máj. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:

Sziasztok! Én is nála szültem, és nagyon elégedett vagyok!

Kedves aranyos és figyelmes! Én sajnos bent kellett feküdjek a terhesosztályon a vérnyomásom miatt, de amikor csak tehette feljött és meglátogatott! Volt olyan is, hogy lehívott a szülőszobára és beszélgetett velem, mert, érezte hogy nekem arra szükségem van! Bármilyen kérdéssel is fordultam hozzá, ő mindig meghallgatott, és segített!

Az orvsom Dr Ujvári Elemér volt, én vele is maximálisan elégedett voltam!

2011. jún. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!