Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tudtok Vaszil Edit szülész...

Mit tudtok Vaszil Edit szülésznőről a Sote II. sz. Női klinikán? Őt ajánlotta a dokim, de még nem is hallottam róla.

Figyelt kérdés
Mennyiért vállal szülést, szimpi, fiatal?
2010. okt. 6. 20:09
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Senki semmit????
2010. okt. 7. 17:03
 2/25 ba tünde válasza:

Szia!

Írtam privit is!

De írok ide is, mert én maximálisan megvagyok vele elégedve! én nyáron szültem nála!

Kedves aranyos, fiatal, és mosolygós ami nagyon fontos!

Árat nem mondott, ránk bízta!

Én a második bébimet is biztos nálam fogom szülni!

Foglalkozott velem sokat, telefonon is akármikor hívtam készséggel állt rendelkezésemre, ha nem értem el mindig akkor visszahívott!

és a szülésnél is nagyon megnyugtató volt az ő kedves jelenléte! még a férjemet is megtudta nyugtatni, ami néha még nekem is nehezen megy!

Én ajánlom őt maximálisan, és ha az orvosod is őt ajánlotta szerintem nem véletlen!

Kinél fogsz szülni?

Üdv, és remélem segítettem! :))

2010. okt. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, hogy írtál, örülök neki, hogy ilyen jókat írsz róla. :)

Dr. Kósa Zsoltnál fogok szülni novemberben.

Ti mit adtatok neki végül, vagy mennyi pénzt a szülésért?

2010. okt. 19. 17:05
 4/25 ba tünde válasza:

:)

Én nem a dr Kósánál szültem, de ha nem haragszol nem írom le mennyit, mert nem illik.

Általában amennyit az orvosnak adnak a kismamák, annak a felét szokták adni a szülésznőnek! meg mi képet is adtunk a babáról neki, aminek különösen örült! :)

2010. okt. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Jól van persze, megértem. :) A kép nagyon jó 5let. :)))

Köszönöm a tapasztalatot, remélem én is hasonlóan jó véleménnyel leszek a szülés után is.

Ilyenkor amúgy végig ott van melletted a szülésznő? Vagy csak amikor már a szülőszobán vagy?

2010. okt. 20. 09:09
 6/25 ba tünde válasza:

Igen, ő végig ott volt velem!

A vajúdóban is! :) és nagyon sokat segített, végig beszélgettünk, nevettünk, a szülőszobán még énekeltünk is, mert rakott zenét! :))

Szerintem te is csak pozitívat fogsz róla írni! :)

2010. okt. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Hát nagyon bízom benne. Jövő héten megyek hozzá ctg-re először.
2010. okt. 20. 09:16
 8/25 ba tünde válasza:

Én biztos vagyok benne! Én már a barátaimnak is őt ajánlom!

Egyik ismerősöm pont vasárnap szült nála és dr Ács Nándornál!

Ő is csak jókat mondott róla! :)

Az előzőt egy másik szülésznőnél szülte akivel nem volt megelégedve!

2010. okt. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:

Sziasztok! végre én is tudok valahol írni róla! :) Én májusban szültem nála és Dr Várbíró Szabolcsnál! Mind a kettőjükről csak pozitívat tudok mondani, szakmailag és emberileg is! Én csak ajánlani tudom őket!

Edit szerintem kb 25 éves lehet! :)

Én mindenkinek azt kívánom, hogy csak ilyen embereknél szüljön, mert hallottam sajnos sok negatívat is a családi és baráti körökből!

2010. okt. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:

Én maximálisan elégedett vagyok vele! Kevés az olyan szülésznő, mint ő. Nagyon sok kismamától aki velem egy kórterembe feküdt, negatív kritikákat hallottam egy két szülésznőről!

Én szeptemberben szültem nála! :) Nem a fogadott szülésznőm volt, csak az orvosom volt fogadott!

az első babámat másik kórházban szültem, és sajnos rossz vége is lett, én a harmadikat is biztos nála fogom szülni!

olyan szépen, kedvesen (és tényleg mosolygós mindig), bánt velem, egy percig nem éreztem azt, hogy nekem nincs fogadott szülésznőm! ugyanazt a maximális törődést kaptam!

Az orvosomnak is köszönöm aki Dr Börzsönyi Balázs volt! :))

2010. nov. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!