Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez azt jelenti,hogy indítani...

Ez azt jelenti,hogy indítani fogják a szülést?

Figyelt kérdés

Érdeklődnék járt e valaki már így:

Előrébb hozták a terhességi koromat 2 héttel a baba méretei miatt.

Viszont a megtermékenyítés napja fix,mivel lombikos vagyok!

Most ezt ha jól értelmezem,lehet megindítják a szülést hamarabb,csak azért,mert nagyobbnak nézik a magzatot??

Jövőheten kell mennem terhesgondozásra,akkor tudok többet. De így most már ctg-re is kell mennem.


2022. jan. 23. 03:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Hát Kecskemétre jártam félidőig,de onnan átmentem Szegedre egyéb okok miatt.


Nincs cukorbetegségem,többször nézték a cukrom. Teljesen normális.

Nálunk ez genetika.. anno én is 4kg felett születtem,az első gyermekem is,így várható volt hogy a második is nagyobb lesz. Ezzel tisztában voltam. Azt is értem ha normális az orvos,és császár mellett dönt,mert az elsőt se tudtam megszülni sajnos. Nem fért ki,nem is tágultam normálisan,kinyomni se tudták,így vákumos lett. Szerencsére nem lett baja.

Csak ez az előrehozatal nem tetszik,de majd jövőhéten rákérdezek ez mit is jelent pontosan.

Mert én úgy gondolom annak a babának csak meg kell érnie ott bent. Ezért érdekelt járt e esetleg valaki így és mi lett a vége. :/

Köszönöm,hogy írtatok! :)

2022. jan. 23. 09:07
 12/12 anonim ***** válasza:
En nem Mo.-n szultem, es lombikos se vagyok. Viszont cukor beteg voltam a vegen. April 8-ra voltam kiirva, de Marc elejen mar ki akartak venni, azzl az indokkal, hogy a baba mar igy is nagy. Mondtam, hogy nem. Igy 14.-ig huztuk. Idozitett csaszarom volt, gyerekem 4.5 kg-val szuletett kb a 36.heten.Ha hagytak volna bent meg kb 3 hetig, 6kg lett volna. Sokszor jo azert a dokira hallgatni. Az ujszulott ruhakat dobhattam el, mert mi mar a 3-6 honapos ruhakkal kezdtunk.
2022. jan. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!