Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik volt a terhességed...

Melyik volt a terhességed legjobb és legrosszabb hete?

Figyelt kérdés
Mi történt azon a héten?
2022. jan. 11. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

A legrosszabb amikor elkezdődtek a rosszullètek és hetekig üres pirítós és víz volt a menü.

A legjobb az utolsó hét volt, mert ugye… az volt az utolsó 😅

2022. jan. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Az összes:D Először azért aggódtam, hogy megmaradjon. Aztán azért, hogy normálisan fejlődjön. A down kor miatt is aggodtam. Meg hogy normalis legyen a szivhangja,ne tekeredjen ra a koldokzsinor, minden erteke jo legyen,a koraszules, a tulhordas..de aztan a szules is borzasztó volt. Semmi penzert vegig nem csinalnam ujra.
2022. jan. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Első gyerekkel a mindennapos migrén ami a 16-tól egészen a 23. hétig tartott, már azt hittem falnak megyek de komolyan, nem vehettem be semmit, kínszenvedés volt.

Második gyerekkel nem volt igazán nehéz rész, most taposom az utolsó hetet és még most sem nehéz, eddig sem volt az, semmi fizikai panaszom nincs, én a semmin meg nem idegesítem magam, ameddig nincs okom aggódni addig minek aggódjak.

2022. jan. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
A legjobb amikor kiderült hogy babát várok. Sehol egy rosszullét, semmilyen terhességgel járó állapot vagy nyűg csak a felhőtlen boldogság. A legrosszabb az utolsó, maga a szülés, a vajúdás úgy egyáltalán. 😅
2022. jan. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
A legjobban a mocorgását szerettem. Aztán toxemias lettem és folyton aggódtam magunk miatt, koraszülés lett a vége.
2022. jan. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bem volt rossz egyik gyerekkel sem, ha nem lenne belőle gyerek, folyton terhes lennék. 😅
2022. jan. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

A legjobb, amikor kiderült, hogy farfekvéses és császározni fognak. Igen, én örültem neki.

A legrosszabb az volt, amikor azt mondták, hogy kicsi a babám, nem fejlődik, ha így marad, akkor kiveszik. Akkor voltam 27 hetes. Szerencsére beindult a gyógyszerektől, vérhigítótól, ami maradt is a szülés végéig.

2022. jan. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

Az elején minden jó volt, nem volt sok tünetem sem mintha terhes se lettem volna,illetve amikor először éreztem a mocorgasat.

A legrosszabb pedig az utolsó napok, amikor kiderult, Hellp szindrómas vagyok, 190 a vérnyomasom, csapnivaló a verkepem, és azonnal meg kellett indítani a szülést. Altatásban sürgősségi csaszarmetszes. Ja, és ezt megelozoen két kórházban is voltam, egyik helyről dobáltak a másikra mentővel persze, míg végül a harmadik helyen szültem a 29.heten.

2022. jan. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerencsés voltam, szinte végig jól voltam és fitt, bár kicsit talán aluszékonyabb. Viszont a terhesség utolsó hetei igazi macera, a hasam óriási volt, vizesedtem, minden hogyan kényelmetlen volt. De szerencsére sokáig nem várt, a kiírt napon megszületett a kisfiam:)
2022. jan. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!