Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szokás kérdezni a terhesek...

Mit szokás kérdezni a terhesektől?

Figyelt kérdés
18 vagyok és gyakorlaton vagyok egy cégnél ahol a felettesem akivel amúgy jóba vagyok bejelentette tegnap hogy terhes. Szivesen kérdeznék mert érdekel is meg fenn szeretném tartani a jó kapcsolatot de fogalmam nincs egyáltalán mit szoktak ilyenkor. Kérdeztem a vizsgálatokról hogy mikor megy meg hogy hanyadik hetben van de ennyi tellett

2021. dec. 28. 19:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
75%

Az mindig jó kérdés, ha megkérdezed, hogy van. Hogyan viseli a terhességet, vannak-e olyan panaszai, amik sokaknál, de nem mindenkinél szoktak lenni (pl. hányinger, hányás). Az is jó kérdés, mikorra várják a babát. Ha már nagyobbacska a magzat (pontos hetet hadd ne mondjak kapásból), akkor meg lehet kérdezni, hogy tudják-e már, hogy kisfiú vagy kislány lesz, ill. mi lesz a neve. De olyan is lehet, hogy direkt nem akarják tudni a baba nemét.

Aztán utána legföljebb annyit, hogy ha egy vizsgálatra elmegy, megkérdezed, rendben van-e az eredménye. Esetleg az 5-6. hónaptól, ha jó a viszony, meg lehet kérdezni, hogy meddig tervez dolgozni, ill. ki kerül a helyére utána. De ezt csak akkor, ha közeli a viszony.

2021. dec. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
60%

Hu de meglepodtem a valaszokon :)

En nagyon szivesen beszeltem barmirol, olyannal aki el alapbol szivesen beszelgettem. Aranyosnak tartottam ha olyan is erdeklodott, akinek nincs tapasztalata, es tok szivesen valaszoltam minden kerdesukre. Egyébként ha meg tolakodasnak veszi úgyis latni fogod rajta. Egyik valaszolo tok jo kerdeseket irt, en se tudnek jobbakat. Szeirntem ez tok jo kezdemenyezes toled, hogy a kedvere szeretnel tenni, es kerdeztel itt :)

2021. dec. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
62%
Persze, egy 18 éves tanuló megkérdezheti, apás szülés- lesz-e, ha anyós teszi, akkor belepofázik...
2021. dec. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Hát utolsó, szerintem ez személyfüggő, én szeretem az anyósomat, nyilván akinek rossz vele a kapcsolata az nem szeretne véleményt sem hallani nagyon
2021. dec. 28. 20:59
 15/27 anonim ***** válasza:
mi pl Anyossal nem ertunk ugyan mindenben egyet, de sokmindent megbeszelunk. Es egyebkent ha az anyosok erdeklodnek, es ugy adnak tanacsot, hogy az ne legyen tulzottan oktato jellegu, valószínű nem is haborognak a menyeik :)de nem ertem, hogy jon ide az anyosproblema :D
2021. dec. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
46%

"Hát utolsó, szerintem ez személyfüggő, én szeretem az anyósomat"


18 évesen már férjnél vagy???

2021. dec. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Egyik kolleganom baromira leszarja a tobbieket. Neki az a fontos hogy jo legyen neki ha az az ara hogy atgazoljon masokon akkor siman megteszi. Uj pozit akart megpalyazni mert a lany szulni ment . Erdekes volt hallani a kolleganotol mikor kerdezte a terhes lanykat hogy "amugy mi lesz?" 🤣
2021. dec. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
72%
Ahogy itt elnézem , kábé semmit, mert Neked a torkodnak fog ugrani :D
2021. dec. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
46%
18 évesen tanuló vagy, és anyósod van?
2021. dec. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
4 éve vagyok együtt a barátommal és ha összeházasodunk majd az anyósom is ő lesz, ezért írtam😅 nem azért hogy legyen mibe belekötni
2021. dec. 28. 21:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!