Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szokás kérdezni a terhesek...

Mit szokás kérdezni a terhesektől?

Figyelt kérdés
18 vagyok és gyakorlaton vagyok egy cégnél ahol a felettesem akivel amúgy jóba vagyok bejelentette tegnap hogy terhes. Szivesen kérdeznék mert érdekel is meg fenn szeretném tartani a jó kapcsolatot de fogalmam nincs egyáltalán mit szoktak ilyenkor. Kérdeztem a vizsgálatokról hogy mikor megy meg hogy hanyadik hetben van de ennyi tellett

2021. dec. 28. 19:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen viszonyban semmit. A terhesség baromi intim dolog.
2021. dec. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
És intimebb viszonyban amúgy mit illene?
2021. dec. 28. 19:31
 3/27 anonim ***** válasza:
62%
Én ezeknek a kérdéseknek mindenkitől örültem: mikorra vagyok kiírva, tudjuk-e milyen nemű, milyen neveken gondolkozunk, hogy érzem magam (ez mindig jó kérdés), érzem-e már mocorogni, szereztünk-e már be valamit a babának/babaszobába. Barátoktól, családtagoktól: elégedett vagyok-e az orvosommal, apás szülés lesz-e, van-e valamire szükségem, minden eredmény rendben van-e, van-e valamilyen plusz vizsgálat, amin gondolkodom.
2021. dec. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Szuper vagy:)
2021. dec. 28. 19:32
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Én utáltam, hogy terhesen szinte kizárólag a terhesség a téma. Szerintem tök fölösleges meg neked is ezzel jönni. Legyél csak simán előzékeny: ha például el kell vinni valahová valamit, vállalkozz egyből keres nélkül.
2021. dec. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem maximum annyit, hogy hogy van, meg hogy hányadik hétben jár. Ezen felül szerintem a kismama majd tovább mondja, ha akarja, ha meg nem, akkor ezekre válaszol és le is zárja. Amiket a #4-es válaszoló ír, azoknak egy része nekem már indiszkrét kérdés lett volna egy kvázi idegentől.


De mivel minden kismama más e téren, szerintem ahogy írtam,nem lehet mellélőni.

2021. dec. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy ő nagyon szeret róla beszélni csak nem nagyon tudok mit mondani a tapasztalatlanságom miatt
2021. dec. 28. 19:41
 8/27 anonim ***** válasza:
89%
A legokosabb a gratulálok, ha tudok segíteni bármiben, szívesen teszem, csak szóljon.
2021. dec. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ne kèrdezgesd, elèg nagy bunkòsag a terheseket faggatni. Mondhatod neki, hogy ha szìvesen mesèl, akkor szìvesen meghallgatod.
2021. dec. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Arra azt mondta hogy ha nem kérdezek nem tudja mit mondjon ami érdekel
2021. dec. 28. 20:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!