Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mell alatti izzadással,kidörzs...

Mell alatti izzadással,kidörzsöléssel mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mióta kismama vagyok nagyobb lett a mellem, ami nem is annyira baj, de ebben a melegben megizzad.. kidörzsöli a melltartó alsó merevítője, ha sport melltartót hasznàlok, akkor nem úgy tart, ugyanúgy izzadok.. màr heges.. hámlik is.. ma már viszket, félek, hogy kialakul valami gombásodás.

Hogyan kezeljem vagy milyen praktikát javasoltok?


2021. júl. 18. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha heges, akkor én már nem kínoznám merevítővel! Sima pamut topot viselj szerintem, és fürdés után hintőporozd be a melled alját. Ha megnőtt a melled, lehet hogy már nem megfelelő a kosár méret,amit viselsz, és azért sebesedett ki.
2021. júl. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Nekem alapból nagy a mellem, én oda is kenek deo stiftet, mármint a melleim alá. Más nem vált be. Hintőporoztam is, az picit javított rajta, de nem volt az igazi.
2021. júl. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Akkor nem megfelelő a sportmelltartód.

Terhesség alatt nem a lwgjobb a merevítős (elzárhatja a tejcsatornát)

Hintőporozd be hogy szárítsa kicsit

2021. júl. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mycosid hintőport használok. Hasonlóan kínlódok én is. Időnként ki is sebesedik a bőröm. Ez a hintőpor megelőzésre is jó.
2021. júl. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Én ott is használok izzadásgátlót, tinikorom óta hatalmasak, megtanultam, hogy csak ez ment meg a szenvedéstől. Neked is ezt javaslom!
2021. júl. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Én kb 16. Héttől merevítő nélküli kismama melltartót hordtam végig, mert a sport is meg a kosaras is állatira irritált.
2021. júl. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szerintem a kosármérettel nincs baj, csupán tényleg annyi, hogy jobban elkezdett így ott a mell résznèl izzadni, meg sajnos nem is olyan szép feszes a tartása sem már a mellemnek ( mondjuk ez inkàbb a fogyás-hízásomnak köszönhető), és emiatt ott most jobban izzad.

Mindenesetre bevetem a hintőporos dolgot, illetve ott is stiftezem magam, remélem jobb lesz, legalàbbis amíg ezek a meleg idők vannak :)

Köszi a válaszokat! ❤️

2021. júl. 18. 19:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is van / volt ilyen problémám. Merevítő nélküli melltartaó és minden este (ha kell napkozben is, de akkor ne legyen rajtad egy darabig melltartó) bephanten krém (csak a sima, a többit nem lehet) Nem egyből, de pár nap alatt sokat javult, majd teljesen eltűnt. Mar csak neha kenem magam vele.


Arra figyelj h nyomot hagyhat a pólókon es onnan nem vagy csak nehezen jön ki a krém.

2021. júl. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Borotalco stift vált be.
2021. júl. 19. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!