Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-ik héten üres petezsák?

Lanalara kérdése:

5-ik héten üres petezsák?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 5-ik hétben vagyok és most volt az első ultrahangom! Csak petezsák van de se szikhólyag, sem embrió nem volt! Továbbá durván 1 hete hirtelen megszűntek a rosszúllétek, a puffadás és az enyhe hasi görcsök is! Kérdésem az lenne, van-e itt olyan aki hasonló cipőben járt és végül üres is maradt a petezsák? Ha igen, utána mi fog történni? :( Előre is köszönök minden segítséget.

5HKM



ma 00:34
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Kereken 5 hetes vagy? Akkor teljesen okés, ha csak petezsák van. Ha 5+6, akkor már esetleg kicsit gyanús a dolog, de csaj ha pontos az ovud időpontja. Ilyenkor még 1 nap is sokat számít. A tünetekre ne adj. Jönnek, mennek.
ma 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

4-5-6 hetesen voltam kontrollokra.

6 hetesen lett szikhólyag+embrió (naaaagyon picike).

Kitartást! 🙂

ma 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugi, szerintem csak korán mentél. Az első terhességemnél 1 hét késésnél már mentem, pecsételés miatt, tehát kb 5 hetes lehettem. Nekem az akkori orvos, nemhogy petezsákot, de semmit nem látott. 2 hét múlva kellett visszamennem, addigra minden rendben volt. A másodiknál 6+2 voltam, mikor mentem, akkor még szívhang nem volt, később az is lett. Most a harmadiknál biztosra mentem, így csak 7+1-nél mentem. Ez volt a tuti :D

Kitartást, szerintem egyelőre nincs okod aggódni :)

ma 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!