Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti nagyfoku...

Terhesség alatti nagyfoku rosszul let,legyengult immunrendszer,árthat a magzatnak?

Figyelt kérdés
ma 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Én így voltam és sajnos elveszítettem. Nem tudom, hogy van-e összefüggés.
ma 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak rosszul vagy attól baja nem lesz. Ha non stop hánysz és semmi nem marad benned, abból lehet baj, de csak, ha kiszáradsz. Ha a filyadék sem marad bent akkor irány a kórház infúzióra. 5 percenként két korty jeges vìz vagy cola. Az étel nem fontos, alapvetően az első trimeszter után javul a helyzet. Igyál amennyit tudsz és pihenj sokat. A baba elveszi ami kell neki, így a kiszáradás az egyetlen amire figyelni kell.
ma 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen hánytam non-stop de kaptam rá vombee tablettatát,ez egy új gyógyszer a hányós terheseknek..nekem annyit segít,hogy nem hányom ki már a kaját,hanem 0-24 hányingerem van ,nagyon gyenge vagyok és már a 3.herpesz jött ki az ajkamon.

Félek nehogy ártson ez bármit.Ma vagyok 7+4 napos de az 4.hét első napjátol ahogy a teszt kimutatta elkezdödött az egész.:((

Ui:ajakhwrpeszem a terhesseg elott nagyon gyakran volt is az ellenanyagom nagyon magas.

ma 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor annyira nincs baj. Gyenge lehetsz, ez normális, idővel jobb lesz. Szedd a vitaminokat, igyál sokat és egyél azt ami jól esik, vagy könnyebben lemegy. És pihenj.


Én a hányást megúsztam, de 10.hétig non stop hányingerem volt. Mellé éhes voltam és semmi kaja nem tetszett... ettem, de nyílván nem túl jóízűen. Ez a része most is ilyen, de megszűnt az émelygés. Vagyis enyhébb és nem egész napos.


Két féle kismama van, az egyik minden betegséget elkap, a másik meg nem betegszik le semmitől sem. Te most sajnos ezt kifogtad, a herpesztől a babának nem lesz baja. Magas lázat kell kerülni meg ha odalent szedsz össze fertőzést azt kell kezeltetni, mert attól lehet baj.



Szóval ne aggódj és javarészt a babától vagy gyenge :) Igazi kis energiavámpírok :)


Jó egészséget és kitartás!

ma 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a gyengeség tök normális. Nem a hányás miatt van.

Gondolj bele , a 12 . hétre kifejlődik minden létfontosságú szerve. Ezért vagy gyenge. Ehhez micsoda energia kell neki.

Én is hulla voltam folyton, de azért jártam dolgozni, nem akartam elhagyni magam. A 2. trimeszterre jobb lett, de nem sokáig élveztem mert bejött az iszonyatos hőség és akkor az készített ki.

Most a 3.- ba vagyok és nekem egyenlőre ez a legkönnyebb. Gondolom változik még.

ma 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!