Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 halvány pozitív terhességi...

2 halvány pozitív terhességi teszt után egy negatív mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval a fő kérdésem a fenti, viszont hogy jobban meg tudjátok érteni és esetleg tanácsot adni ha szeretnétek, próbálom leírni mi történt az elmúlt hónapokban, hetekben. (Külföldön élek egyébként)

Már több mint 2 hónapja gondjaim vannak odalent. Égető érzés, viszkető és rengeteg folyás. E 2 hónapban csúszott a menszeszem, tehát nem minden hónap 27-28 körül jön már meg, hanem hónap elején, 4-5 felé.

Ebben a két hónapban 3x jártam házi orvosnál. Az első hölgy írt fel kapszulát, kenőcsöt stb. Használtam is de nem jöttem teljesen helyre. Hozzáteszem a szeretkezés nagyon fájdalmas tehát nagyon minimális de az minimális is óvszerrel. A hajam nagy csomókban hullni kezdett, nagyon nagyon. Visszamentem a doktornőhöz aki nemi úton terjedő, fertőzésre gyanakodott így mintát vett, ami rendben volt. Könyörögtem, hogy küldjenek el a nőgyógyászhoz vagy adjanak másik doktort mert ez a hanyag hölgy nem csinál semmit. Így múlt héten egy másik doktornő vizsgált, elmondtam neki is hogy fájdalmas már a szeretkezés elején, tehát a bejáratnál, a mosakodás is kellemetlen, rengeteg folyás ami sárga stb. Ő felhelyezett nekem valami tágító készüléket (jaj elnézést, annyira buta vagyok hogy nem kérdeztem meg a nevét) és felnyitotta ott belül, mintát vett. Az is rendben volt, vérvétel is. (Mindkettő fertőzésekre szólt) Hétfőn fog hívni az orvosom, VISZONT! Késett a menstruációm 4-5 napot és tegnap készítettem terhességi tesztet (barátnőm javaslatára), mert 2 napja rózsaszín folyásom volt (ami még eddig soha, menstruáció előtt mindig barnás) másnap viszont (tegnap) nem véreztem délelőtt. A clearblue teszt halvány pozitív lett 10-15 perc után. Délutánra már volt egy kis vérzésem ekkor de készítettem még egy tesztet, ami szintúgy halványan pozitív lett 10-15 perc eltelte után. Aztán egészen reggelig egy kicsi vér jött csak, de annak is fura színe volt és ici pici darabos. (Elnézést, jobb ha részletes a leírás) Ma reggel az első pisiből készítettem egy újabbat, viszont az mát negatív lett.. hozzáteszem már rendesen vérzek. Ez mit jelenthet? Ha vége a menszesznek, készítsek egy újabb tesztet? Lehet, hogy terhes vagyok?

(Mégegyszer hozzáteszem, nagyon minimális volt a szeretkezés de az is óvszerrel, körülbelül 2 héten egyszer, maximum 2 alkalommal mert mindig fáj) Az orvosom azt mondta egyébként hogy majd elküld további vizsgálatokra a kórházba ahol ultrahangos vizsgálatok lesznek.

Válaszokat előre is köszönöm.



ma 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Cb itt magyarba egy szar teszt

Nekem is volt 3x is úgy halvány pozitív, hogy esély nem volt terhességre.


Sárgás folyás, viszketés, fájdalmas szex... Én hüvelygombára szavazok.

ma 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%

Egy hüvelygombát csak kimutattak volna a kenetből. Hol laksz egyébként? Elmennék egy magán nőgyógyászhoz, ha ennyire trehányak ott.

A CB tesztek mostanában gyakorta halvány pozik a semmitől. Főleg a tesztidő lejárata után. Ne tulajdoníts neki jelentőséget.

ma 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!