Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árt a babának ? Vagy lesz...

Árt a babának ? Vagy lesz valami következménye?

Figyelt kérdés
18 hetes terhes vagyok és éppen lakásfelújításba vagyunk a kicsi miatt. Ma egy kb 25nm-es szobát porszívóztam és sokat hajoltam, guggoltam, meg négykézláb másztam. Lesz baja a babának?
tegnap 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem 😊
tegnap 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, nagyon kérlek, hogy lazits 😂 ettől ugyan mi baja lehetne?🥲 Mármint nem bántani akarlak, de nagyon nehéz lesz kibírni ezt a még minimum 20 hetet, ha ilyen hulyesegekre ragorcsolsz. A testmozgás kifejezetten jót tesz, mert fitten tart téged! Ezek azért nem annyira megerőltető dolgok, amiket leírtál, de persze úgyis te érzed, hogy mennyit bírsz, és csak annyit szabad vállalni! :) amúgy most itt papolok, de nyilván én is paras voltam nagyon első gyerekkel terhesen, de utólag tök fölösleges volt mindig a bolhabol is elefántot csinálni. :D
tegnap 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha normál terhességed van és nem tiltottak el a mozgás, hajolás, emelés stb dolgoktól semmi bajod nem lesz se neked se a babának. Max neked izomlázad. 😂
tegnap 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz vagyis a babának nem lesz semmi baja,ha bírod van energiád és nem vagy eltiltva akkor nincs gond.

Nekem pont 18.héten mondta a doki hogy nincs hajolgatás, emelés.. alapból veszélyeztetett voltam de pluszba kaptam tiltást is.


Boldog baba várást!

tegnap 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha majd esetleg jön a tesója pár év múlva, nem fogsz ilyen bugyutaságokon gondolkodni :)


Az első terhességemnél kb nyújtózkodni sem mertem, úgy tettem vettem, mintha hímestojások között mozogtam volna, alig mertem hajolgatni, egy szatyrot megemelni... egészséges terhességem volt.


Most itt vagyok 32 hetes terhesen egy 20 hónapos, 11 kilós gyerekkel, akivel rollerezek, akit emelgetek, akivel fogócskázom, aki után pakolok, takarítok, akit le és felcipelek a negyedikre ha éppen fáradt vagy nyűgős, emelgetem a babakocsit a bevásárlással, a gyerekkel... :D


Mind jól vagyunk, csak estére fáradok el :)

tegnap 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!