Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pólya kérdés. Manapság miért...

Pólya kérdés. Manapság miért nem használnak a pici babákhoz pólyát? Hisz nagyon hatékony találmány. Nos meg nem hiába használták még anyukáink:-) Én is tuti veszek.

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 12:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nekem is van.Kb 2hétig használtuk.de nekünk nagyon kis babánk volt.Nekem nehéz volt benne megtalálni a fogást:( De attól még jó találmámy..
2010. aug. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Babája válogatja. Nekem első lányomnál még úgymond kötelező volt,és mivel téli baba volt elvolt benne. Második lányom rá 6 évvel született. A pólyát el is felejtettem, de mikor már hetek óta nem aludt egyhuzamban 1-2 óránál többet mert mikor mély álomba zuhant és elernyedt a teste megijedt mikor a végtagjai megmozdultak, vagy a kezemben elaludt de mikor letettem az ágyába rögtön felébredt. Na ekkor jött az ötlet: pólya!!! És akkor belekötöttem és végre aludt az én lányom akkor értettem meg mire is való. Aztán jött a 3. lányom és én már előre előkészítettem a pólyát, az én mentőövemet "nemalvás" ellen. Aztán tudomásul kellett vennem, hogy az én babám nem szereti, aludt ő jókat anélkül is. Már 2 hónaposan átaludta az éjszakát.Szóval szerintem ha rossz alvó a baba akkor hálás dolog, ha annélkül is elalszik akkor nem fogja szeretni. Jó babázást és jó egészséget nektek.

2010. aug. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
nah látom vannak itt ám boldogságmámorban úszkáló szépen válaszoló kismamák vagy már anyukák is:-)ennek örülök:-)Köszönöm a gratulációkat és a jó kívánságokat,aranyosak vagytok.Az én babóimat a Jézuska hozza vagy a Mikulással még addig lebeszélem:-))) de benne leszünk ám rendesen a télbe meg hidegbe amikor ők megszületnek,szerintem nagyon sok segítség lesz a pólya nekem:-)További szép hosszú hétvégét.
2010. aug. 20. 17:05
 24/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kampányolnék egy kicsit a kókuszpólyának:)

Ismerősöm tavaly szült, én egy olyan cégnél dolgozom ami gyermekágyneműkkel és gyermekszobai kiegészítőkkel foglalkozik (köztük a kókuszpólya).Tehát az ismerősöm vett egyet és áldotta az ötletet az első hónapban.Nagy a csalás, így naponta többen is jöttek megnézni a babát, így nagy segítség volt neki a kókuszpólya, csak bahajtja a 2 oldalát és a tépőzárral bezárja.Egy mozdulat és a gyerek biztonságban van és nem igaz, hogy mozgásképtelenné teszi szegényt.Nekik a szoptatásnál is nagyon jól jött, főleg éjjel.Az egyik válaszoló már írta, hogy csak beemelte a babóját a kiságyba pólyástól, tépőzár ki és kész.A baba észre sem veszi.Később mikor már tartotta a fejét és folyton járt keze-lába a picinek,kivette anyuka a kókuszbetétet és feldobta a pelenzázószivacsra, most pedig játszószőnyegként funkcionál.Szerintem remek találmány, könnyű használni és nagyon sok mindenre jó, az már biztos, hogy nekünk is lesz:)

21 hetes kismami

2010. aug. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!