Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pólya kérdés. Manapság miért...

Pólya kérdés. Manapság miért nem használnak a pici babákhoz pólyát? Hisz nagyon hatékony találmány. Nos meg nem hiába használták még anyukáink:-) Én is tuti veszek.

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 12:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%

Szia, én azért nem fogok majd használni, mert szegény baba alig tud benne mozogni, még a lábacskáját se tudja kinyújt, ami szerintem nem túl jó egy kisbabának.

De kiváncsi vagyok a ti vléeményetekre is ezt illetően:)

Neked pedig boldog babavárást,

17hetes kismama

2010. aug. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%
Talán, mert nem voltak olyan jó minőségű matracok, ágybetétek, mint manapság. A baba gerincének támasz kell, ők így oldották meg. :)
2010. aug. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

mi veszünk, szerintem jó dolog.Nem kell olyan szorosra bekötni benne a picurt, és mikor még nagyon pici éjjel könnyebb szoptatni, mikor amúgy is gyengébb,fáradtabb az ember.Persze nem lesz benne egész nap, de mondjuk akkor is beteszem majd szerintem mikor az elején jönnek látogatni, mikor még picike.Persze meg szeretnék majd fogni, de rokonokon kívül tuti nem adom oda senkinek pólya nélkül.Az tartja.

31 hetes kismami

2010. aug. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%

Hatékony? Tudod, hogy annak idején pont azért találták fel, hogy ne izegjen-mozogjon benne a gyerek?! Anyukám több,mint 20 éve csak azért használt, mert téli születésű vagyok és rohadt hideg volt akkoriban.


Egyébként, ha neked tetszik, használj. Ez nem értem,miért kérdés..

2010. aug. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Pedig szerintem szoptatni is sokkal könnyebb egy pólyában hisz tarja a gerincét a fejecskéjét.Meg ha csak felvesz az anyuka vagy apuka akkor is kényelmesebb a babának.Nem?

Köszike 17 hkm én is kívánok boldog babavárást és jó egészséget:-)

2010. aug. 20. 12:45
 6/24 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem éreztem szükségét, hogy vegyek. Minek? Nem árt, nem használ, csak kényelmi szempontból meg nekem nem kell.
2010. aug. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Nagyon egyet ertek a 31 hetes kismamaval elottem. Nekunk mar van polyank mert anyum nem hagyott beken, hogy az o kisunokajanak kell egy polya! Azt mondtam legyen! Aztan rajottemmilyen jo is az! Jonnek a latogatok, fogdossak, gyermek nyeklik-nyaklik szegeny...

Azonkivul biztonsag erzetet ad a babanak a bebugyolalt erzes hiszen a pocakban is ugy volt...ok nem egyenesre kiteritve a hatan... Mi az USA-ban elunk. Meglepo, de itt is lehet polyat venni, amit nem is tudtam egeszen addig amig be nem szereztem a darabot Mo-rol...

2010. aug. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
31 hetes km totálisan egyetértek veled:-)mi is veszünk de a modernebb változatát nézd meg a babafelszereles.hu oldalon a kókusz betétes pólyákat.Én két picit várok és abban könnyebben ellesznek nekem is könnyebb lesz a szopiztatás hisz ahogy már írtam tartja őket:-)
2010. aug. 20. 12:49
 9/24 anonim ***** válasza:
76%

En megijedtem a polyatol, amikor azt mondta anya, hogy regen kiegyenesitettek a babak labat es jo szorosan lekotottek a polyaban, hogy ne legyen gorbe, meg a kezet is, hogy ne tudjon kapalozni.

Ez nagyon elriasztott, ugyhogy az en babam biztosan nem fog polyaban lenni. Nem akarom mar par naposan, hetesen megfosztani a mozgastol.

2010. aug. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
az én anyukám azt mondta nagyon hatékony és nem csinált ilyeneket...a pólya megtartja a baba fejét és gerincét nem pedig egy középkori kínzóeszköz.elég baj az hogy volt olyan aki lekötötte benne a gyereket...jajaj
2010. aug. 20. 12:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!