Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. héten a CRL szerint már...

12. héten a CRL szerint már 13hét +-2napos terhesen mért NT 2,8 mm. Aggódjak emiatt? Doki szerint minden rendben, legalábbis nem mondta, hogy baj lenne, nem küldött tovább. volt vkinek ilyen magas a tarkóredő?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 17:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
miért kellett ezt ennyire elhúzni?
2010. aug. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
mi van elhúzva???pontosan akkor mentem,amikor betöltöttem a 12.hetet,csak addigra akkorát nőtt a baba,hogy a méret szerint 13hetes.
2010. aug. 17. 17:31
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

Na első, baromira hasznos választ adtál. Vajon ha képtelen vagy a kérdésre válaszolni, akkor miért érzed szükségét annak, hogy megnyilvánulj? Jesszusom...

Kérdező, mivel ilyen későn mentél, értelemszerűen a tarkóredő is vastagabb, hiszen nőtt a babád is egy csomót! A doki azért nem tartja gondnak, mert tudja, hogy ez a méret ennyi idősen teljesen normális. Nyugi, ha gond lenne, akkor szólna!

2010. aug. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%

igen...az a baj, h ezek a vizsgálatok pontos időben kell megcsináltatni. Én ezekre mindig figyeltem hisz megspóroltál volna magadnak sok sok aggódást.


De amúgy szerintem hallgass a dokidra.

2010. aug. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

figyeltem az időpontra,10 hetesen voltam ultrahangon és akkor beszéltük meg,hogy pont amikor betöltöm a 12.hetet,akkor megyek újra.így is volt,újra leírom.

de a crl már akkor 69,4mm volt,2hét alatt többet nőtt a bébi,mint amit kellett volna,így 1 héttel nagyobbnak mondta most az orvos.ennyi csak a gond.

2010. aug. 17. 17:39
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

Ne izgasd magad kérdező, az értő olvasás itt nem divat:DD

Nyugi, a doki biztosan szólna, ha gond lenne, bízz benne!

2010. aug. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
A 12. uh-t a 15. hétig bármikor meg lehet csinálni... nekem a 14. hétwen (14+4) csinálták, akkorra kaptam időpontot. A dokik gépében benne van minden kornak megfelelő adat, a gép a kor szeriont jelzi a normál tartományt. Ha gond lett volna, a doki nem hagyja szó nélkül... Különben ha jól emlékszem, 3.0-ig teljesen jó a tarkóredő mérete.
2010. aug. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Van akinél a 12 hetes uh-n derül ki, hogy valójában idősebb terhes. Gondolom a kérdezőnél is így volt! Szerintem rendben van a tarkóredő, ráadásul a doki biztos mondta volna, ha baj lenne.
2010. aug. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

köszönöm,egy kicsit megnyugtattatok.Én is úgy tudom,hogy 3mmig jó.

Kedves válaszoló,aki a 14.héten ment,neked mennyi volt a tarkóredő megnéznéd??

2010. aug. 17. 17:57
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Igen, mérték. 14+4 naposan volt 3.1mm. Azt írták a papírra, hogy magzati fejlődési rendellenesség nem látható. Pedig nekem jobban odafigyeltek mindenre, mert 38 évesen voltam kismama :)
2010. aug. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!