Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már abortuszod? (megszakí...

Volt már abortuszod? (megszakítás vagy missed ab) Bővebben lennt!

Figyelt kérdés

1, Hány éves voltál?

2, Miért nem tarthattad meg?

3, Hány hetes volt a pici?

4, Hogy történt a műtét?

5, Volt komplikáció?:S


2010. aug. 1. 10:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Kedves 19.06-os:


:,-(((

Szörnyű lehetett, de szerencsére ez a kislány még nincs ilyen előrehaladott állapotban, tehát neki biztos nem kell megszülnie!!!


Neked gratula az új babóhoz, és jó egészséget!

2010. aug. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

21voltam, összejött, én szerettem volna, amíg nem volt addig az apa is.

Azért nem tarthattam meg, mert akkor még semmim nem volt, nem láttam a jövőbe, hogy szép kis pénzhez jutok pár hónap múlva, megmarad az állásom, fizuemelést kapok, a családom szerint a gyerek tönkreteszi az ember életét, mert nekem csak 40évesen szabad szülni, mert addigra biztosan befutok karrierem lesz, az apuka is visszavonult, ott maradtam egyedül, rámentem lelkileg, idegileg, annyi vitán mentem át, mire "célba" értem. Az csak egy fattyútól a korcsig minden volt az a szegény pici, én meg jegyesség alatt a büdös ringyón át minden. És ahogy beszéltek arról, hogy ez egy szégyenfolt, és mintha tényleg a szőnyegből mosnál ki valamit, annyi az ab, anyám büszke volt arra, hogy neki kettő is volt, hogy a családom valami rágályként kezelt mert terhes vagyok, meg egy hülye hisztis pcsának, mert az még semmi, majd a 20.héttől ember amúgyis, minek hisztizek érte, meg legyen pár milliárdom akkor ráérek szülni, ha meg nem tudok már kárpótol majd a sok sok pénz. Minden perce most is úgy él bennem, senkinek nem kívánom. Közben mikor tehettem, hetente mentem a dokihoz, rendes volt, csinált uhkat, hátha az apát meghatja, ha látja fejlődni a gyerekét. A végén nekem lett csak sz@r, hogy itt maradtak a képei a megnemszületett babámnak. Itt is kérdeztem akkor, mindenki csak a tarsd meget emlegette, segítséget viszont nem ajánlott, végül feladtam, 11hetes elmúlt a kicsi, majdnem 12hetes volt, két napon múlt az élete. Arra játszottam kicsúszok az időből, és majd megjön az esze a páromnak. Utólag, pláne, hogy a "nagyszerelmét" elveszítette már ő is rettentően bánja, és most már eszébe jut milyen jó lenne ha lenne.

A műtétet altatásban csinálták, előtte nap tágító, köv nap műtét előtt nyugtató, altatás, ébredés a kórteremben.


Szövődménye nem lett fizikai, lelkileg a seb sose gyógyul be. Öröm az ürömben, hogy a második megszülető gyermekem, szintén kislány 2héttel később jön, mint az az első baba jött volna, a nagyfiam pedig itt alszik mellettem, ő egy másik férfitől a műtét után 3hónappal jött össze, igaz nem trveztük, de amennyire nem számoltunk vele, annyira nagyon vártuk, és szeretjük.

2010. aug. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!