Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már abortuszod? (megszakí...

Volt már abortuszod? (megszakítás vagy missed ab) Bővebben lennt!

Figyelt kérdés

1, Hány éves voltál?

2, Miért nem tarthattad meg?

3, Hány hetes volt a pici?

4, Hogy történt a műtét?

5, Volt komplikáció?:S


2010. aug. 1. 10:41
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Védekeztünk..:S

Úgy volt h 1 évig szedtem fog.gátlót, plusz gumival is védekeztünk. Aztán a gyógyszer nem volt jó, rosszul voltam tőle. Így maradt a gumi. De sokan mondták h gumi mellett becsúszhat a baba.. A fiúm mondta h nem baj, úgyse lesz semmi, de ha mégis akkor harcol velem, h megtarthassuk. Fél év alatt becsúszott a baba(RENDESEN HASZNÁLTUK A GUMIT, MINDIG ELLENŐRIZTÜK) , na és lelépett a fiú.. Nincs senki támogatóm:S Most vagyok 7 hetes, félek h kicsúszok az időből.. Lehet nem is élő a babám, nincs semmi tünetem..:O Holnap megkeresem a nődokim, és elindítjuk a folyamatot:S

2010. aug. 1. 13:14
 12/22 anonim ***** válasza:

1: 33 éves voltam

2: mi vártuk Őt, de sajnos nem volt szívhangja

3: 9 hetes volt a műtétkor

4-5: altatásban műtöttek, és igen, volt komplikáció. De ez nagyon ritkán fordul elő, és úgy kell belevágni, hogy minden rendben lesz!

Fel a fejjel!

2010. aug. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

13.03.

bassuskulcs...hát ilyen balszerencsét...

sajnálom...

NINCS SENKI AKI ELMENJEN VELED????

Anyukád?

2010. aug. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Hát igen.. ugylátszik beleestem abba a pár %-ba:S

Anyukám eljön velem, de akkor is nagyon félek:S:S

A műtéttől félek a legjobban az életben:S

2010. aug. 1. 15:40
 15/22 anonim ***** válasza:

Akkor jó, már azt hittem egyedül kell elmenned...már kezdtem pakolni:-)


Elhiszem, hogy nagyon félsz, hidd el mindenki nagyon fél egy ilyentől, de a műtét nem fáj, tényleg, bekötik az altatót, ami annyi mint egy vérvétel, és már semmit nem is tudsz, túl is vagy rajta!!!

Ami fájdalmasabb, de ez is egyénenként változó, az, mikor felteszik a tágító pálcikát, arra készülj lelkiekben, hogy elég sz@r, de azt is ki lehet bírni, max orrba rúgod a dokit :-D


Mikor mész?

Van saját dokid aki csinálja??

2010. aug. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

1 abortuszom volt

21 évesen

egészségügyi probléma miatt

11 hetes volt a pici

nem volt komplikáció

altatásban műtenek és pár óra múlva haza engettek,és mai napig nem felejtettem el ,mert szerettem volna megtartani,képem is van a piciről és 7 éve már,de azóta már született egy lányom 19 hónapos!

2010. aug. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A műtétből nem fogsz érezni semmit,utánna kicsit kábaleszel,én majdnem hánytam is eggyet a műtét után mikort felébredtem, vérezni fogsz és pár napig kicsit erősebb menzi szerű görcseid lesznek,lelki része sokkal rosszabb lessz,ne aggódj,minden rendbem lessz,túl leszel rajta, ahogy már sokan mások is!Szép napot!15:51-es voltam megint!
2010. aug. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Megfogadtam h házasságig senkivel sem fekszem le! Soha többet nem fogok ilyen helyzetbe kerülni!!:S
2010. aug. 1. 17:37
 19/22 anonim ***** válasza:

1. 20 éves voltam

2. rendellenessége volt a picinek ezért nem tarthattam meg,nem mert nem akartam megtartani hanem fel sem ajánlották mert nem valoszinü hogy életben maradt volna.

3. 20 hetes volt a picim.

4.feltettek valami ballont vagy mit, amikor az kiesett akkor jött a doki és az ápolok,fájt fizikailag is mert meg kellett szülnöm a picit. de az ápolok 2szer adtak fájdalomcsillapítót és elmúltak a fájások és nem tudtam nyomni.akkor jött az orvos és ö kézzel rásegített és kivette a kislányom.szörnyű volt..iszonyat.nem tudom hogy bírtam ki. utána elvittek a műtőbe egy ilyen kaparásra,ott altattak akkor nem éreztem semmit. amikor felkeltem már toltak vissza a szobám felé.másnap haza mentem de lelkileg sosem fogom feldolgozni.egy év kellett hogy beszélni tudjak róla,vagy megtudjam nézni a képét újra. most 23 éves vagyok és 33 hetes pocakos és szerencsére minden rendben van.nagyon sajnálom ami veled történt.nem lesz könnyű lelkileg feldolgozni az biztos de túl leszel rajta hidd el.

5. nem volt komplikáció

2010. aug. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
2010. aug. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!