Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már abortuszod? (megszakí...

Volt már abortuszod? (megszakítás vagy missed ab) Bővebben lennt!

Figyelt kérdés

1, Hány éves voltál?

2, Miért nem tarthattad meg?

3, Hány hetes volt a pici?

4, Hogy történt a műtét?

5, Volt komplikáció?:S


2010. aug. 1. 10:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

2 missedem volt.

1, 30 és 31 éves

2,nem tudom,elhaltak

3, 9 hetes

4,altatásban,előtte pálcikát helyeztek fel tágítás miatt

5, nem volt

Miért kérded?

2010. aug. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Mert úgy néz ki h nekem is lesz:S
2010. aug. 1. 11:04
 3/22 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon félek az altatástól és a műtéttől:(:S

Rettegek, már aludni sem bírok:S

2010. aug. 1. 11:14
 4/22 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem lesz semmi baj.

Abortusz lesz vagy missed ab?

2010. aug. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Abortusznak indult volna, de pár napja barna folyás van, lement a hőm , valószínű elhalt a pici babám:(

Én nagyon szerettem volna megtartani, de a szüleim nem engedik:S Kiskorú vagyok.. Semmi lehetőségem nincs.

2010. aug. 1. 11:31
 6/22 anonim ***** válasza:

23,26

2 missed ab volt

11(de 7 hetes méretekkel),9

első nap laminária felhelyezés(ez nekem fájt),másnap műtét(kb 20 perc),utána 2-3 óra múlva mehettem haza

nem tudom miért volt,de az első után csak úgy jött meg a vérzésem 11 hétre,hogy test gyertyáztam és talpreflex masszázst csináltam

2010. aug. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Fentebb volt egy kérdés erről, a válaszom ide is uyganaz, szóval bemásolom:


Szörnyen!!

Nem fogadott doki csinálta, hanem egy fiatal, valsz rezidens orvos, szépen el is intézett!

Csak félig csinálta meg, 3 napra rá ömlött belőlem a vér, visszamentem hogy nézzék meg mi ez, és azonnal vittek is a műtőbe, hogy újra kikaparjanak! Életem legrosszabb élménye volt.

Mondjuk ez missed ab volt, elhalt a babám 8 hetesen. Akkor nagyon féltem, hogy emiatt a remek orvos miatt nem lehet többé babám, de szerencsére itt rugdos a Pocakomban, 28 hetesek vagyunk.


Szóval én azt mondom, hogy ha lehet és van választásod hogy megtartsd a Kicsit, akkor mindenképp az ÉLET mellett dönts!

2010. aug. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

1., 34éves voltam

2., genetikai rendellenesség miatt nem tartottuk meg, de valszeg el is halt volna...:-(

3., 14 héten

4.,-kórházba be délután, kaptam egy nyugi tablettát, és ágyat

-este méhszáj-tágító pálcikákat(3db) helyeztek fel, elég kellemetlen volt, utána 2 órát nem kelhettem fel, még pisilni sem.

-ettől éjjel mensis görcsök voltak, de tudtam aludni azért

-reggel tök ideg az ember, megint kaptunk nyugibogyót(kellett is), jött az altatóorvos, kérdezgetett milyen betegségek voltak, megnézte a vérvétel eredményeimet(úgyhogy azt vigyed, ha van).

-utána saját lábamon odasétáltam a műtőbe, felfekszel egy vizsgálóasztalra, olyasmi mint a nőgyógyászaton, csak tiszta fém,(kicsit a műtő nekem ijesztő volt, a sok zöld emberkével, és a sok műszerrel, pittyogó bigyóval)

-altatóorvos a fejednél, nőgyógyi a lábad közt :-(, bekötik vénásan az altatót, kezdj el visszafelé számolni, én 5-ig sem jutottam, és az ágyamban keltem fel.

-semmi de semmi fájdalmam nem volt, az altatás megváltás volt, mert annyira féltem, utána 2-3 órát nagyon erősen véreztem, vigyél jó nagy betéteket, de semmi rossz élményem nincs, inkább lelkileg viselt meg.

-este hazaengedtek, még kb 1 hétig véreztem, meg 1-2 napig fájdogált a hasam, de semmi vészes.

-6 hét múlva kontroll a nőgyógyinál

5., nem volt semmi komplikáció

2010. aug. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Muszáj elvetetnem..ill. már tuti el fog menni magától... Egyre több barna folyásom van.
2010. aug. 1. 13:06
 10/22 anonim ***** válasza:
68%

Utolsó vagyok.

Most nézem, hogy kiskorú vagy.

Akkor mindenképp ajánlom, hogy legyen ott veled vki, akire számíthatsz, vmi idősebb nő, akiben megbízol, és ha lehet legyen egy orvosod is.


Kitartás, túl lehet élni, sokan vannak így, de legközelebb védekezz.

Szegény kiscsibe...:,-(

2010. aug. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!