Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan zajlott az abortuszod?

Hogyan zajlott az abortuszod?

Figyelt kérdés
Nekem nemsokára lesz és nagyon félek:( Buta és felelőtlen voltam, azt hiszem az élet megadta a méltó büntetésem:S
2010. aug. 1. 12:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem téged büntetnek aranyom, hanem azt a kis csöpséget ami benned van, sok buta liba ...
2010. aug. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Szörnyen!!

Nem fogadott doki csinálta, hanem egy fiatal, valsz rezidens orvos, szépen el is intézett!

Csak félig csinálta meg, 3 napra rá ömlött belőlem a vér, visszamentem hogy nézzék meg mi ez, és azonnal vittek is a műtőbe, hogy újra kikaparjanak! Életem legrosszabb élménye volt.

Mondjuk ez missed ab volt, elhalt a babám 8 hetesen. Akkor nagyon féltem, hogy emiatt a remek orvos miatt nem lehet többé babám, de szerencsére itt rugdos a Pocakomban, 28 hetesek vagyunk.


Szóval én azt mondom, hogy ha lehet és van választásod hogy megtartsd a Kicsit, akkor mindenképp az ÉLET mellett dönts!

2010. aug. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi genetikai rendellenesség miatt nem tartottuk meg, de valszeg el is halt volna...:-(


-kórházba be délután, kaptam egy nyugi tablettát, és ágyat


-este méhszáj-tágító pálcikákat(3db) helyeztek fel, elég kellemetlen volt, utána 2 órát nem kelhettem fel, még pisilni sem.


-ettől éjjel mensis görcsök voltak, de tudtam aludni azért


-reggel tök ideg az ember, megint kaptunk nyugibogyót(kellett is), jött az altatóorvos, kérdezgetett milyen betegségek voltak, megnézte a vérvétel eredményeimet(úgyhogy azt vigyed, ha van).


-utána saját lábamon odasétáltam a műtőbe, felfekszel egy vizsgálóasztalra, olyasmi mint a nőgyógyászaton, csak tiszta fém,(kicsit a műtő nekem ijesztő volt, a sok zöld emberkével, és a sok műszerrel, pittyogó bigyóval)


-altatóorvos a fejednél, nőgyógyi a lábad közt :-(, bekötik vénásan az altatót, kezdj el visszafelé számolni, én 5-ig sem jutottam, és az ágyamban keltem fel.


-semmi de semmi fájdalmam nem volt, az altatás megváltás volt, mert annyira féltem, utána 2-3 órát nagyon erősen véreztem, vigyél jó nagy betéteket, de semmi rossz élményem nincs, inkább lelkileg viselt meg.


-este hazaengedtek, még kb 1 hétig véreztem, meg 1-2 napig fájdogált a hasam, de semmi vészes.


-6 hét múlva kontroll a nőgyógyinál


Hiába is mondanám, hogy ne félj, mert Én is nagyon féltem, jobban, mint amennyire rossz volt.

De próbálj megnyugodni, remélem dokid van, és nem tom hány éves vagy, de jó ha az emberrel ott van vki mikor felébred...nőnemű, ha lehet, mert vérzel, meg izé...


Kitartás!

2010. aug. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
Miért nem tartod meg?????
2010. aug. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

Nekem beteg volt a kislányom és ezért kellett az abortusz (19. héten!!!), de sosem fogom elfelejteni... Mikor betoltak, nagyon dobogott a szívem, az anesztes is nyugtatgatott (persze hiába), nagyon gyorsan elaludtam és a műtő előtti folyosón ébredtem (gyorsan ébredő vagyok)...

Azt az üresség érzést soha, senkinek nem kívánom, hogy tudtam, hogy fél órája még egy kis élet volt bennem, akit aztán kegyetlen módon elvettek tőlem.. Még most is sírok, pedig egy éve volt és most 37 hetes terhes vagyok, de őt soha, senki nem fogja visszaadni nekem, szóval mérlegelj még kicsit, ha lehetőséged van.

2010. aug. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
simán. én is felelőtlen voltam. és most másodszorra a héten megint volt egy abortuszom. 7 hetes voltam. a pasinak nem kellett a gyerek. egyedül meg nem tudtam volna felnevelni.. nem kell ebből akkora nagy lelki problémát csinálni... becsúszott, de nem kell. ki lehet kaparni. még meg sem született...
2010. aug. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
utolso hozzaszolonak: tudod vannak olyan szerencsesek mint TE, akiknek csak UGY becsuszik egy baba es igy fogjak fel mint TE! de vagyunk egy paran akik maskepp velekedunk es evekig szenvedunk azert hogy legyen!!! jobb is hogy nem tartottad meg mert te nem is vagy ra melto,azok utan ahogy itt leirtad magad!!szegyeld magad!! de eszed volt megdugatni magad ketszer?? ostoba
2010. aug. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
17:55-ös, hogy te mekkora paraszt vagy.. Én vagyok a 19. hetes abortuszos, de ha mellettem egy ilyen "nő" feküdt volna, az tuti, hogy megtépem... Jó, hogy nem vagy a közelemben... :(
2010. aug. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

az fixx. méghogy nem tudtad volan felnevelni?? han ide figyelj. én egy csaj vagyok 17 éves terhes 8. héten. sogornőm a lombikkal küszködik ez a 2. beültetéssel sehol semmi gyerek. (mondjuk őt nem sajanálom de lényegtelen) totál családi hisztérai van itthon mitmerem én 17 évesen megszülni a gyerekem..

az apával éppen összeveszőben voltunk megtudom h baba van felhivtam elmondtam neki, nem akarta ö se, de elgondolkodott és rábolintott mert tudta h ha ö nem áll melettem akkor is megszülöm. az ö szülei se szeretnek. egyedül anaám meg pótapám van melettem a páromon kivül. szoval ez faxxság hogy nincs helye egy gyereknek. ugy sexelj védekezés nélkül hogyha csak ugy becsuszik és megölöd.. akkor te egy rettentő gonosz gusztustalan, szánalmas.. és ehhez hasonlító szavakkal illetett marha vagy. Én igen is büsze vagyok arra hogy a párommal leültem megbeszélni és ész érvekkel meg győztem h ha már 1 év 3 hónapot végig szexeltünk ugy h egy olyan nap nem volt hogy ne élvezzem belém akkor most szépen vállalja is fel.

2010. aug. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

17:55-os te egy undorito ku...va vagy!!!raadasul szivtelen,es meg buszke is vagy erre,szamomra te viszed a palmat ma!!!

Hogy engem hogy feltudnak huzni az ilyen hulye libak,kinyilt a bicska a zsebembe...

31 hetes kismama

2010. aug. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!