Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan anyuka aki az első...

Olyan anyuka aki az első babát simán a másodikat pedig császárral szülte? Leírnátok hogy, milyen volt hogy zajlott?

Figyelt kérdés
A méhlepényem miatt császáros leszek,de az első babámat simán szültem és kifejezetten jó szülésem volt,nem fájt,és át szerettem volna élni még egyszer,legalább,mivel nem lesz több babánk,kettő a tervezett és itt is állunk meg félek a császártól egyenesen rettegek tőle,nem indul be majd a tejem meg hasonlók,meg hát hogy felvágják a hasam kínlódhatok a fájdalomtól napokig??Ez nekem egy akkora depressziót okoz hogy lesem tudom írni!
2011. márc. 18. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Látom, nem sok választ kaptál eddig, úgyhogy gondoltam írok, bár nem teljesen nekem szól a kérdésed.

Nekem is nagyon könnyű és gyors szülésem volt, most 16 hónapos a nagy fiam. Egy hónapja vették észre, hogy részben a méhszájon tapad a lepény. Gondolom nálad is ez a helyzet. Én még bízom benne, hogy a méhem növekedésével változik a dolog. Rettenetesen elszomorodtam, amikor belegondoltam, hogy esetleg császároznak. Persze az egészségünk az első, nyilván nem ágálnék ellene, ha szükség van rá. Szóval nagyon együttérzek veled!

Megkérdezhetem, hány hetes vagy?


Enikő (16 hós és 13 hetes)

2011. márc. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
20hetes vagyok pont ma de nekem teljesen a méhszájon tapad ami azt jelenti ha megy is arrébb akkor is valamennyi rá fog lógni.Úgyh 100°% császár.
2011. márc. 20. 16:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!