Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Komoly kérdés, nem porvokáció....

Komoly kérdés, nem porvokáció. Nem lenne egyszerűbb védekezni normálisan mint abortuszra menni?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt, hogy óvszert rendesen az elejétől felhúzni, figyelni rá, hogy ne szakadjon ki. A végén ellenőrizni, hogy nem-e lukadt ki. Gyógyszernél pontosan bevenni, ha antibiotikumot szed valaki, mellette kiegészítő védekezést használni. Nem elhinni olyan meséket, hogy szoptatás alatt nem eshetünk teherbe. Megszakításos védekezésről ne is beszéljünk...

Biztos van olyan, aki mindent szabály betartása mellett lett terhes. De tényleg mindenki aki abortuszra ment így járt? Nem lenne egyszerűbb gondolkodni előtte?


2013. dec. 26. 16:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
49%

mi is ˝gondolkodtunk˝ elotte, sot, szedtem a hires neves fogamzasgatlot, es? Persze hogy terhes maradtam.

100%-os vedelem csak a zarda.

Hiaba figyel oda az ember, megtesz mindent azert,hogy ne ˝rosszkor˝ csusszon be, hanem ha itt az ideje, de semmire nincs garancia.

Mindig mindenhol ott az 1-2%.

Ahogy en a gyogyszerrel beleestem az 1-2%-ba, ugy mas is barmi vedekezesmoddal, illetve ugyanigy sajnos a megszakitas utan-mivel nemtehettem mast- beleestem az 1%-ba, es masnap reggel mehettem ujabb kaparasra.


Es megviselt rendesen a dolog, 3 hete tortent, ˝visszanyalt a fagyi˝ a masodik beavatkozassal, meg a kockazatokkal, vedekezes ide vagy oda.

Annyira okos mindenki, en is az voltam, amig bele nem csoppentem a vilag legnehezebb dontesebe.

2013. dec. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Na akkor leírom, hogy velem hogy történt:


10 éve szedek fog.gátlót, SOHA EGYETLEN SZEMET SEM HAGYTAM KI. Ha antibiotikumot szedtem, akkor gumit is használtunk. Mindig minden rendben ment. Aztán novemberben mégis besikerült a baba. Az orvos válasza erre: "Előfordul ilyesmi." Hát köszi...


Mondjuk nekem nem volt abortusz, mert spontán elvetéltem, műszeresen kellett befejezni, na erre már azt mondta a doki, hogy valószínűleg (nem biztos, de lehet), hogy pont azért volt életképtelen a magzat és azért következett be a vetélés, mert gyógyszer mellett lettem terhes, és a szervezetemben a hormonok szintje és összetétele nem volt megfelelő a magzat számára.


Tehát igenis van olyan, hogy valaki minden szabály betartása mellett lesz terhes.

2013. dec. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy van. Idézem magam: "Biztos van olyan, aki mindent szabály betartása mellett lett terhes."


De biztos vagyok benne, hogy nem a többség. Nem is ezekre az esetekre voltam kiváncsi, de azért köszönöm, hogy leírtad. :)

2013. dec. 29. 10:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!