Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Komoly kérdés, nem porvokáció....

Komoly kérdés, nem porvokáció. Nem lenne egyszerűbb védekezni normálisan mint abortuszra menni?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt, hogy óvszert rendesen az elejétől felhúzni, figyelni rá, hogy ne szakadjon ki. A végén ellenőrizni, hogy nem-e lukadt ki. Gyógyszernél pontosan bevenni, ha antibiotikumot szed valaki, mellette kiegészítő védekezést használni. Nem elhinni olyan meséket, hogy szoptatás alatt nem eshetünk teherbe. Megszakításos védekezésről ne is beszéljünk...

Biztos van olyan, aki mindent szabály betartása mellett lett terhes. De tényleg mindenki aki abortuszra ment így járt? Nem lenne egyszerűbb gondolkodni előtte?


2013. dec. 26. 16:06
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy aki tudja, hogy nem akar több gyereket, az miért nem kötteti el magát? Akár a féjre is megtehetné. És akkor nincs gond.
2013. dec. 26. 16:08
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Mert csak a szomszédot ütheti el a busz engem nem,hozzá állás van nagyon sok emberben.

Én sem hiszek az ilyen nagy számú "véletlen" gyerekben.Én ismeretségi körömbe legalább 10 ilyen véletlen gyerek van. Mintha divat lenne azt mondani.

Elkötésben viszont nincs igazad,nem tudhatom mit hoz még az élet lehet fiatal szülők 5-10 év múlva akarna még egyet vagy akár meg is halhat az egyik szülő és az új párkapcsolatban akar még egy gyereket.

2013. dec. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%

Persze, de ezt az ember lesz..ja.

Röhögjetek ki! 14 éve vagyok együtt a párommal. Csak óvszert használtunk. Nem volt sosem gond. Nincs "próbából berakom", meg "úgysem lesz baj". nem kísértjük a sorsot. Eksön végén ember leveszi a cuccot, rápillant, megnézi a tartalmát, nyugtázza. Sosem kellett rettegni!

na, lehet így is csinálni!!!!

2013. dec. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
De igen de mindig is voltak es lesznek is akik nem igy gondoljak.
2013. dec. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
58%
Én jelenleg 18 éves 36/3 hkm vagyok és védekezés mellet estem teherbe. hormon tartalmú dolgokat nem szedhettem, viselhettem ezért pharmatex terméket használtam (kúp,kenőcs) ezek mellet maradtam terhes. de én nem vettetem el. a múlthéten voltam kórházba és egy délelőtt 13 abotuszos volt ott, nem győzték a sok műtétet. 90 százalékukkal mintha semmi sem történt volna,egy 2-3 volt köztük akin látszott hogy sajnálja.
2013. dec. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem semmi. Durva, hogy tényleg úgy járnak az emberek abortuszra, mint más boltba. Szomorú. A pharmatex egyébként nem véd semmit sajna, nem véletlenül létezik a pharmatex-bébi fogalom. De gondolom már megbékéltél vele, szóval gratulálok. :)
2013. dec. 26. 19:29
 7/23 anonim ***** válasza:
50%
nem volt alapból bajom a baba dologgal, nm az a fajta ember vagyok aki bántani tudná azt a pici kis embriót azért mert esetlegesen hibázott, 18 éves vagyon nagyon fiatal sokan azt mondják hogy tönkre tettem az életem mert nem élte de szerintem ez nem így van. még ilyen fiatalon is fel tudom érni ésszel hogy annak a picinek odabent a szíve dobog és hogy belőlem származik. egy ártatlan kis lélek aki nem tehet róla hogy ő ott van!jelentem NEM KÉRTE hogy csinálják meg őt és ez nagyon szomorú hogy sokan nem érik fel ésszel és úgydöntenek ahogy! vannak azok akiknek sajnos egészségük nm engedi vagy tényleg nyomós okuk van rá de akkor sem helyes.
2013. dec. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
66%

De, nyilvánvalóan az lenne a normális, hogy az ember felelősségteljesen védekezik, hogy ne kelljen abortuszra mennie.


Viszont azt se állítsuk már, hogy ha ennyire hülye volt és megesett a dolog, akkor mondjuk egy 14 évesnek vagy két otthonélő munkanélkülinek jobb vállalni a gyereket, mint elvetetni.


Mert igen, az 1. pont a védekezés. Ha ez nem jött össze, akkor viszont csak két rossz közül lehet választani.

2013. dec. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem, vannak körülmények amikor érthető. De ha valaki felelősségteljesen védekezik, vajmi kevés az esélye a teherbeesésnek.
2013. dec. 26. 20:21
 10/23 anonim ***** válasza:
Azért vedd figyelembe hogy sok lány, nő nincs is rendesen felvilágosítva!
2013. dec. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!