Lehetséges, hogy tényleg terhes maradtam?

Figyelt kérdés

A múlthéten abortuszom volt.Még a 6 hetet sem töltötte be.Nem voltak különösebb terhességi tüneteim csak nagyon mérsékelt hányinger ami hamar elmúlt.

Műtét után viszont egyre erősödött a hányingerem és elkezdett fájni a mellem is.És mind két tünet egyre erősebb.

Elmentem ma az orvoshoz ,megkérdeztem tőle terhes maradhattam-e mire azt mondta igen.Főleg mivel annyira zárt a méhszájam ,és alig lehetett tágítani,hogy nem is a szokásos módon végezte el a műtétet/pedig már van két gyermekem/

De lehet csak a hormonok szórakoznak velem.Elméletileg abortusz után mikor áll helyre a hCG szint ,mikor érdemes terhességi tesztet csinálni?


2013. júl. 1. 14:20
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Én nem nyomtam senkinek semmit ,de mindenkinek köszönöm a válaszokat.Annak külön 9rül9k ,hogy mindennek lehordó válaszokat nem kaptam.Pedig őszintén szólva tartottam tőle.

Így is fogom magam vádolni és emészteni magam e miatt egész életemben.

28-as nagyon kedves vagy.

A lényeg:A műtét sikerült.A hormonjaim csinálnak belőlem bohócot.Ha megmaradt volna sem lett volna biztonságos megtartani.

De azt még egyszer..nem tudom hogy bírtam volna.Így is a téboly határán voltam.Aludtam vagy sírtam.Tegnap jutottam el oda ,hogy tudtam tv-t nézni.Egy kicsit.

Még egyszer mindenkinek nagyon köszönöm az érdeklődést és a kedvességet.És ne marjátok egymást ha nem egy a véleményetek.Nem baj az.

Mindenkinek minden jót kívánok.

2013. júl. 1. 21:30
 32/33 anonim ***** válasza:
+
2013. júl. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Minden rendben lesz.
2013. júl. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!