Lehetséges, hogy tényleg terhes maradtam?

Figyelt kérdés

A múlthéten abortuszom volt.Még a 6 hetet sem töltötte be.Nem voltak különösebb terhességi tüneteim csak nagyon mérsékelt hányinger ami hamar elmúlt.

Műtét után viszont egyre erősödött a hányingerem és elkezdett fájni a mellem is.És mind két tünet egyre erősebb.

Elmentem ma az orvoshoz ,megkérdeztem tőle terhes maradhattam-e mire azt mondta igen.Főleg mivel annyira zárt a méhszájam ,és alig lehetett tágítani,hogy nem is a szokásos módon végezte el a műtétet/pedig már van két gyermekem/

De lehet csak a hormonok szórakoznak velem.Elméletileg abortusz után mikor áll helyre a hCG szint ,mikor érdemes terhességi tesztet csinálni?


2013. júl. 1. 14:20
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Ja igaz is. Bocsi én olvastam félre. Úgy értelmeztem hirtelen h 6 hete volt az abortusz. Igazad van köszi h kijavítottál. :)
2013. júl. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Azt érteném ha csak az abortusz előtti tünetei még meglennének.Tudom hogy a hormonok nem állnap pikk-pakk vissza.Csak pont az a gond hogy nekem erősödtek.De bejelentkeztem ma estére maszek UH-ra.

A szülésznő barátnőmmel most beszéltem és mondta ,hogy mikor ilyen kicsi a terhesség előfordul a sikertelen műtét,mivel azt vakon végzik.Ő is találkozott már ilyennel.

2013. júl. 1. 16:53
 13/33 anonim ***** válasza:
92%
Hát ha ez így van, akkor nagyon félvállról vette az orvosod! Szorítok, hogy biztosat tudjanak mondani este!
2013. júl. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
77%
Ó, Istenem! És ha a baba még él, mit teszel?
2013. júl. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
50%

Erre már én is nagyon kíváncsi lettem. VÁrom a beszámolót!

És valóban és ha a kicsi még mindig él???

Én ezt jelnek venném :) Igazi kis harcos lenne :)

2013. júl. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
30%
Igazi kis harcos...lehet valami maradandó károsodással..:(
2013. júl. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
38%
Én is abban bízom, ha túlélte szegény, akkor megszülethet...
2013. júl. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Ne gondoljátok könnyen vettem az egészet/már mint az abortuszt/ ,mert nagyon nem.Mint írtam a lelkem vágyott még egyre a lelkemet kisírtam.De párhónap 45 leszek,A lábaim vastag csúnya visz eresek,miómám van.Van két lányunk/20 és 8 évesek/munkánk az nem igazán.Nem voltunk felelőtlenek ,védekeztünk.És ennyi idősen soha nem volt eddig abortuszom.

És bizony én is most már attól félnék valami baja lenne a beavatkozás miatt.A testit még meg is látják UH-n,de a szellemit nem.

2013. júl. 1. 18:05
 19/33 anonim ***** válasza:
74%

Most miért pontoztatok le? Mert azt mertem írni h kis harcos???

Elmentek ti!! Szégyelljétek magatokat. Én egy szóval nem mondtam semmi olyat h nem lenne beteg vagy vmi. Kedves próbáltam lenni. De itt látom csak az nyerő ha tuskó mint az állat. Bújjatok el szégyenetekbe ti senkik!

2013. júl. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
27%
16-os vagyok, teljesen megértelek és igazad van!
2013. júl. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!