Lehetséges, hogy tényleg terhes maradtam?

Figyelt kérdés

A múlthéten abortuszom volt.Még a 6 hetet sem töltötte be.Nem voltak különösebb terhességi tüneteim csak nagyon mérsékelt hányinger ami hamar elmúlt.

Műtét után viszont egyre erősödött a hányingerem és elkezdett fájni a mellem is.És mind két tünet egyre erősebb.

Elmentem ma az orvoshoz ,megkérdeztem tőle terhes maradhattam-e mire azt mondta igen.Főleg mivel annyira zárt a méhszájam ,és alig lehetett tágítani,hogy nem is a szokásos módon végezte el a műtétet/pedig már van két gyermekem/

De lehet csak a hormonok szórakoznak velem.Elméletileg abortusz után mikor áll helyre a hCG szint ,mikor érdemes terhességi tesztet csinálni?


2013. júl. 1. 14:20
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
32%
Engem is lepontoztak...oka? Ja, csak ilyen kedved volt?..
2013. júl. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
66%

Én mindenkinek zöldet nyomok mindig!!!! És attól h azt írtam h kis harcos meg hasonlóak nem állítottam azt sem h tartsa meg. Biztos meg volt az oka h erre ment. Nem néztem le nem vetettem meg érte. Semmi rosszat nem mondtam.

Ellenben belém kötöttél és lepontoztál gondolom te is! Gratulálok!

2013. júl. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
82%
16-os vagyok. Ezt nekem írtad? Mert nekem nem állt szándékomban beléd kötni, félreértettél, és én nem pontoztalak le, én is zöldet szoktam adni.
2013. júl. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam senkit sehogy.
2013. júl. 1. 18:38
 25/33 A kérdező kommentje:
Nem soká indulok a maszek UH-ra.Annyira örülnék ha csak a hormonjaim szórakoznának velem.Nem kéne az a borzalmas tortúrát végig csinálni.Mert hallottam olyat aki szerint nem nagy cucc,de nekem az abortusz volt maga a földi pokol.
2013. júl. 1. 18:41
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
amint kész van ird meg mivolt!!:)
2013. júl. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
írjál mindenképpen.
2013. júl. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha mégis él még a baba, nincs mód újra átgondolni a dolgokat, kérdező? Nem tudom, mi hiányzik a babához, de mindenemet, amim a gyerekek után van itthon odaadnám, hogy tudjak segíteni.

Természetesen én is le lettem pontozva - mindkét kommentemmel. Már megszoktam. Nem tragédia. A tragédia a kérdezőé és sajnos a babáé...

2013. júl. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Na mi újság!!! Jelentkezz!!!!!!
2013. júl. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyos én mindenkinek zöldet nyomtam most még csak azért is!!!!!!!!!!
2013. júl. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!