Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mit csináljak ha elhagytam az...

Mit csináljak ha elhagytam az abortuszra befizetett csekket?

Figyelt kérdés

Mielőtt beszólna valaki sajnos egészségügyi (pszichológiai) okokból nem tarthatom meg a babát (és nem, mivel még nincs teljes diagnózisom, így nem ingyenes a műtét) plusz költözés alatt állunk. Befizettem a csekket majd az úgynevezett feladóvevényt (a kicsi rész a csekkről, ami nálam marad) egyáltalán nem emlékszem, hogy hova tettem (a feledékenység is a majdani diagnózis egyik tünete)

Tudom, hogy elraktam valahova, hogy meglegyen de sehol nem találom, kártyával fizette ki a férjem az összeget, szerintetek tudok egy papírt kérni a Neaktól vagy Navtól, hogy be lett fizetve? Egészségügyi járulék címszóval lett feltüntetve a csekken. Könyörgöm segítsen valaki mert már megőrülök!😭😭😭



szept. 23. 15:10
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszi, én is a pénzügyi osztály jóindulatában reménykedem :(
szept. 23. 19:14
 12/18 A kérdező kommentje:
Holnap megírom mi lett a vége, ha esetleg más is így járna :/
szept. 23. 19:15
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ok
szept. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Postán tudsz kérni feladoveveny masodpeldanyt. Ha jól emlékszem pénzbe kerül, nem is helyben állítják ki. De olyan nincs, hogy ott ebben nem tudnak segíteni, inkább tudatlanok.
szept. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hívtam a kórházat, azt mondták a postán kötelességük segíteni, a rendszerben benne kell lenni a befizetésnek amennyiben szkennelve lett a csekk (úgy lett), úgyhogy ma mégegyszer megpróbálkozom a postán.
tegnapelőtt 08:52
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérjél postavezetot, ő talán van annyira tájékozott, hogy fogja tudni, nem minden ablakban ülő van tisztában a dolgokkal.

#14

Én amúgy a kombinált tesztre szóló feladovevenyt hagytam el. Fel kellett hívnom a czeizelt azt hiszem, mert az ő számlájukra érkezett az összeg és ők látták is. Így nem volt gond, hogy nem volt a feladoveveny meg.

tegnapelőtt 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
68%
tegnapelőtt 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
74%

17!


"A feladó/befizető kérésére a csekkbefizetésről és az utalvány feladásáról a kijelölt felvevő Postai szolgáltatóhely* a feladással egyidejűleg feladóvevény-másodpéldányt ad. "


"A Bizonylat Postai szolgáltatóhelyről való továbbítása után, illetve a ki nem jelölt postai szolgáltatóhelyen feladott összegekkel kapcsolatban utólagos feladóvevény-másodpéldányt az eredeti feladóvevény, vagy annak jól olvasható másolata alapján..."


Tehát ezzel konkrétan semmire nem megy

tegnapelőtt 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!