Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Aki abortuszra megy ,el kell...

Aki abortuszra megy ,el kell menni kétszer a Csvsz -re . Ott mit kérdeznek - mondanak ? Próbálkoznak hogy másitsd meg az elhatározásodat , hogy bánnak az emberrel ?

Figyelt kérdés

jún. 21. 21:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Helye válogatja. Készülj fel a legmegalázóbb helyzetre, aztán ha elmarad, akkor örülj, hogy megszabadultál.
jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
56%
Ne aggódj, kedvesek és tiszteletben tartják a döntésed es a jogaidat. Nem kell emiatt aggódni.
jún. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Tényleg hely, és emberfüggő. Én az elsőhöz vissza se mentem, szerencsére mehettem másikhoz, az végtelenül normális, és kedves volt. Az első egy bunkó, minden szavam kiforgató, minden rosszat felnagyító, erőszakos ..... Volt.

Szerencsére, ahogy elmondta, miután nem válaszolgattam inkább neki, hanem csak kinéztem az ablakon végig, nem is kötelező beszélgetni, csupán meg kell hallgatni, alá kell a végén írni, aztán lehet hazamenni. Én nem is válaszoltam, ő meg az asztalon csapkodta a papírokat,

úgy beszélt. Kikérdez a körülményekről, ami miatt nem akarod megtartani, elmondja mi fog történni, és milyen lehetőségek vannak, ha mégis meg akarod tartani. (Kb olyan szinten, hogy "van egy csomó támogatás") - a legjobb, hogy úgy ítélt el, hogy erőszakból fogant, de mivel már azelőtt felhúzott a viselkedésével, hogy ezt elmondtam volna, ezt nem is tudta meg...

Szóval sajnos vannak oda nem illő emberek. Nem is értem miért volt ebben a munkakörben, ha nem bírja...

A normálisabb csak megértően elmondta, hogy hogy zajlik a további ügyintézés, és mondott pár tanácsot, papíroztunk, és ennyi.

jún. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%

Attól függ, milyen szakember, vagy kretén ül a másik oldalon.


Nekem nem volt ab., de védőnőnek tanultam, jártunk ki különböző gyakorlati helyszínekre és azt kell mondjam, sajnos rengetegen nem valók a szakmába, mert: kioktat, beszól, lenéz, megaláz - és sorolhatnám.


Készülj arra, hogy nagyon szr lesz, legfeljebb "kellemesen csalódsz".


A legjobb élményem, amikor a CSVSZ-es egy erőszakból fogant terhességnél magyarázta, hogy milyen csodás élmény a babavárás... (gyakornokként kerekedett a szemem, ez komoly???)

jún. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
3# köszönöm a válaszodat . Én nem akarok vele őszínte lenni 1 ismeretlen emberrel , még ha a titok tartás kötelezi . Amit leír ki tudja mikor kihez kerülhet . Egyébként többeseztünk az óvszer kiszakadt . Nem akarok a 3 fiu közül apukát .
jún. 21. 23:06
 6/17 A kérdező kommentje:
4 # , neked is köszönöm , majd csak összeszedem magam
jún. 21. 23:08
 7/17 anonim ***** válasza:
41%
Mi az a többesezés? Gruppen?
jún. 22. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Máskor esemény utáni tablettát vegyél be inkabb.
jún. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
33%

Meg kell indokolnod min 3 ellenérvet miért nem akarod a gyereket

Aztán az embertől függően mondja el az abortusz tudnivalóit,a fogamzásgátlást, és ha szerencséd van nem basz le, ezért jó a gumira fogni mert akkor tényleg nem a te hibád, én annak idején azt hazudtam be,ami ami veled megtörtént, és teljesen elhitte, de ugye hivatalosan meg kell jelölni az eset milyen módon történt.

jún. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%

Oké hogy kiszakadt a gumi de felétek nem létezik esemény utáni?


Ebben a helyzetben én se lennék őszinte, így is hatalmas szégyen ha csak te tudod. 10es persze hisz csak kukit szoríteni van esze. Na legközelebbi többesezésnél nem terhesség hanem AIDS lesz a meglepi. legalább sok pénzt kaptál kérdező? Kifutja az abortuszt?

jún. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!