Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hormonproblémám van teherbe...

Hormonproblémám van teherbe szeretnék esni! Kinek mi segített?

Figyelt kérdés
A vizsgált ciklusban 553a prolaktin.alacsony progeszzeron szint1,23.Lh:26,9.FSH:7,3.Össztraidop:594.Az orvos:Bromochriptint írt fel.De megnéztem a betegtájékoztatót és sajnos nem szedhetem a gyógyszert!Későbbiekben cukorterhelés.Elvagyok keseredve fèlek,rettegek hogy nem lehetek anya.Vèkony vagyok,sokat stresszelek.Nem értem hogy mitől érzek nèha mellérzèkenységet,alhasi görcsöt eddig azt hittem hogy a peteérést jelzi.Viszont a dokim azt mondta probálkozzunk és essek teherbe!Hogyan ha ilyen eltéréseim vannak?Kontroll 6hèt múlva lesz.27éves vagyok.
2017. júl. 25. 17:46
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Pco-t szeptemberbe fogja vizsgálni(cukorterhelés).Tsh eredményem elkeveredett,de korábbi eredményeim alapján jó.De lesz újabb vérvétel szeptemberbe.
2017. júl. 31. 08:37
 12/16 anonim ***** válasza:

jó,hát te tudod,hogy mennyire érsz rá.

Emyiből egyértelmű a pco.

Az LH-d sz egekben,meneszed negyvenvalahány napos,peteérésed nincs,és nem esel teherbe.

mit kell még látnia,hogy észrevegye???

az ösztrogéned i magas.

Ha meg azt fogod csinálni,hogy nem szeded be a gyógyszert,mert te szédülsz,meg elolvastad a betgtájékoztatót és jaj,akkor nem leszel terhes.

nembántásból írom,csak,hogy tudd,hogy ha gyereket akarsz,lehet,hogy egy kis szédülésnél többet is be kell majd vállalnod.

Vannak akik lombikok sorozatára járnak,nyomatják magukba a hormonokat,híznak-fogynak rosszul vannak,altatják őket a leszíváshoz,és még sokminden.

2017. júl. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem ráérek hanem szeptemberig szabadságon van az orvos.Nem veszem bántásnak.Befogom szedni a gyógyszert,elkezdtem változtatni az életmódomon is.Azokat az értékeket nèzték amik a kérdésembe le van írva.
2017. júl. 31. 10:28
 14/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Ezekkel az eredményekkel nem lehetett késöbb ovulációm,spontán teherbe esés ugye kizárt?
2017. aug. 7. 13:49
 15/16 anonim ***** válasza:

Ez még nem a világvége. Sokmindenen lehet változtatni, és kell is. Mennyire vagy vékony? Eszel-e rendszeresen ?

Mennyit mozogsz? A neten ne olvass el mindent, rendes szakmai oldalakat nézz csak meg, és sose vonatkoztass mindent magadra. Az összegzések statisztikai tények, nem az egyes ember jövendője.

Nyugisan, bátran! A legjobbakat!

2017. aug. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Érdemes hőt mérned, és LH tesztet használnod (neten lehet olcsóbban is hozzájutni, nem 4-500 db-ja, hanem 80-100). Mindkettő mutatná, h volt-e ovud. Még egy könyvszerinti ciklushosszúság esetén sem biztos, h félidőben van az ovu.
2017. aug. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!