Volt valakinek ilyen? Mitt tett? Mi segitett?

Figyelt kérdés

27,5 hetes kismama vagyok és 1-1,5 hete minden apo állandóan gyomorgörcsöm van erős hányingrrel,

éhgyomorra elviselhető de ha egy keveset is eszem igen erősé válik.

Emellett minden nap fejfájásom van, ami szédülés és megemelkedett szÍvdobodás kÍsér.

Jelentkezik még alhasi-menstruácios görcshöz hasonlo fájdakmak.

És a pici is kevesebbet mozog, de az alhasam óránként vagy

1 órában akár töbször is erősen bekéményedik ami iszonytosan tudfájni.

Jobb oldali erős szúro fájdalom.


2017. jún. 18. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
velem is ez volt, a baba nagyon nyomta az artériám, 30. héttől hetente 3-4x ájultam el. nem tudtak vele csinálni semmit sajnos. de azért menj el orvoshoz, hátha neked más miatt van.
2017. jún. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
doki! nem nagyon vanék vele, nehogy toxémia legyen
2017. jún. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. jún. 18. 19:45
 4/5 anonim ***** válasza:

En tényleg nem akarlak ijesztgetni. A lényeg h ha nem tudsz enni akkor az a babának sem jo. A jobb o. fájdalom lehet az h a baba vmi ideget nyom vagy a bordadat, de lehet rosszabb is. (ha ott fenn faj bordaiv korul akkor.lehet epekő is vagy a toxemia is lehet)

Vérnyomást kellene meregetni ha van merod akar azonnal. A keményedés veszélyes kinyilhat a mehszájad, nekem a mensi görcs plusz keményedés pont ezt okozta pedig en nem hányok csak siman fájt az alhasam mintha meg akarna jönni es kemenyedett a hasam bar nekem meg fájni sem fajt maga a keményedés. En is annyi idos terhes vagyok mint te . Bnom 33 hétre szült es neki is elviselhetetlen volt az utolsó par het. Hányt, görcsölt, vizesedett, vérnyomása magas lett. Toxemia es sürgős császár lett. Az volt a szerencseje h bement 29hetesen, kapott dopegitet, tudoerlelot. A kisfia egy eves most es szuperül vannak de csak mert komolyan vette a tuneteit.

2017. jún. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm szépen a sgitséget. Ms tud fogsdni a dokim. Remélem minden rendeben lesz!
2017. jún. 20. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!