Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van köztünk olyan akiknek a...

Van köztünk olyan akiknek a napokban volt az embrió beültetése és együtt izgulhatunk?

Figyelt kérdés
Ma vagyok et+1 napon, 2 db 5 napos embriót kaptam vissza

tegnap 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező nagyon szurkolok neked. En most fogom kezdeni 1 het mulva a masodik stimulaciot. Szivesen olvasom a tapasztalataidat :)
tegnap 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nekünk már volt 1 sikeres lombik, akkot 2.stimu (3.beülti mert volt közte Fet) sikerült.

Szülés óta volt 2 Fet, és most a 3.stimu.

Nagyon reménykedem most, 34 petesejtet szívtak le és 8db 5 napos bogyónk lett,

Kettőt visszakaptam , viszont saját felelősségre mert túlstimuláltak..viszont a kislányom is akkor sikerült mikor túlstimuláltak, ezért mertem bevállalni.( ekkor korházba is kerültem)

Nehéz, mert a petefészkeim hatalmasak nyomnak mindent, ülni nehezen tudok, feküdni és setálni jó, egyenlőre folyadék nem volt a hasamban. Bízom benne, hogy így megint sikerül 🤞egyébként pcos miatt járunk, sose volt még ennyi 5 napos embriónk.

Ti milyen probléma miatt jártok?

tegnap 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!