Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szept.7-én halvány volt az...

Szept.7-én halvány volt az ovu teszt, majd másnap erősödött, ekkor voltunk együtt, mert 2éjszakára el kellett utaznom. Mikor hazaértem 10-én halvány volt a teszt másnap már semmi. Feltételeztem, hogy volt ovuláció 9-én. A terhességi teszt negatív! .?

Figyelt kérdés
Jól sejtem, hogy valószínűleg nem volt peteérés ezért negatív a teszt miközben menzesz még sehol?
tegnap 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt senki nem tudja.

Amúgy kellett volna csinálni 9.én is legalább hogy lasd, milyen lesz. Egészen addig míg pozitív nem lesz, mert az hogy erősödik, semmit nem jelent.

Ha jól értem kb az az egy együttlét volt, pedig simán lehet hogy tovább kellett volna folytatni a szexet is meg tesztelést is a pozitivhoz.

tegnap 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sajnos el kellett utaznom, nem tudtunk 2 napig együtt lenni.

A tesztelés is macerás lett volna.

tegnap 15:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!