Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akiknek régóta nem jön össze...

Akiknek régóta nem jön össze a terhesség, hogy tudtok nem rágörcsölni?

Figyelt kérdés
11 hónapja próbálkozunk, az első 2-3 hónapban még nem idegeskedtem, de egyre jobban el vagyok keseredve. Múlt hónapban voltunk orvosnál, leleteink rendben vannak, duphastont kaptam nyálkahártya vastagítására. 36 vagyok, már van egy gyerekem, de minden vágyam, hogy legyen még egy...
júl. 10. 11:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
58%
Sehogy. De végül összejött rágörcsölve is. Tudtam, hogy nem ezen múlik, mert az elsőnél is rá voltam pörögve az első pillanattól, csak ő hamar megfogant.
júl. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
42%
Úgy, hogy megértettem, nem ezen múlik a boldogság, és gyerek nélkül is van jó élet. Elengedtem az egészet. Már egyáltalán nem akarom. Ez az idő segített rájönni, hogy én szeretem így az életemet, és nem akarok változást. Többet ér a szabadság, a kötetlenség, a párommal töltött zavartalan idő, hobbik, stb. Vissza is tértünk a védekezéshez, nehogy becsússzon mégis.
júl. 11. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!