Magas inzulinszintre (a cukrom teljesen normális) mit ajánlotok? Gyógyszert nem kaptam rá azt mondták keressek valami gyógynövényt/teát

Figyelt kérdés

jún. 26. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Diétát…
jún. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Diéta és mozgás, és fogyás ha indokolt. Javítani kell az inzulin érzékenységet, azt elsősorban fogyással és sporttal lehet. Ezáltal kevesebb inzulinralesz szükség, ezért a szervezeted automatikusan kevesebbet termel majd. A lassan felszívódó szénhidrátok előtérbe helyezése és a gyorsak csökkentése is segít.
jún. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak a diéta segít. A mio inozitol tud segíteni, de önmagában nem ér semmit. A diéta nekem 3 hónap alatt helyrerakta az inzulint.
jún. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Alacsony glikémiás indexű étrend, sok rost.

Nem szabad enni semmit, ami komoly kilengést csinál az inzulingörbén.

jún. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy hozzáértő orvost.
jún. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Diéta és mozgás az megvan világ életemben megvolt 😊
tegnapelőtt 12:20
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

“Gyógynövény / tea”

Hiperinzulinémiával minden nap iszom zöld teát. Természetesen filtereset, leginkább jázminosat.

Gyorsítja az anyagcserét, sok vitamin van benne.

tegnapelőtt 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

És pontosan milyen diéta, amit követsz? Az inzulinrezisztencia diétája, amit követned kéne.


Ha mozogsz az jó, igazából nem olyan fontos hogy mit (bár egy jóga nem feltétlenül elég), felteszem a mennyiség is megvan.


A testsúlyod rendben van?

ma 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Amióta megtudtam hogy magas az inzulinszintem azóta annak megfelelő diétát követek (megkérdeztem az orvosom róla azt mondta megfelelő)

Viszont konkrétan nem szeretném leírni mert nem szeretném ha más orvos konzultáció nélkül ezt követné 😊

A testsúlyom 170 cm vagyok és 63 kiló eddig a dokim nem tett rá megjegyzést 😅

A mozgás az megvan mint edzőtermi súlyzós edzés formájában mint heti 1-2 alkalom futas formájában szerintem ez megfelelő de javítsatok ki ha tévedek

Minden tanácsot szívesen fogadok! 😊

ma 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!