Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Magas inzulinszinttel elkezdik...

Magas inzulinszinttel elkezdik a lombikot?

Figyelt kérdés
A 0 perces érték 23, a 120perces pedig 190 körül van, cukor rendben van. Kezelés alatt van az inzulin
2021. aug. 23. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A saját érdekedben nem érdemes. Én biztos nem kezdeném el, amíg nem normalizálódik. De van orvos aki simán elkezdi.

Mióta van kezelve? Mennyik a cukor és 60 perces inzulin értékek? Pajzsmirigy értékek?

2021. aug. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem mindenkinél van ennek jelentősége. Sogornőm 85 kg 156 cm-rel összevissza eszik IR-es merckformint szed csak es könnyebben terhes lett mint én aki 55 kg és 160 cm-rel és rendszeresen sportolok. Szóval nrm mindenkinél számít teherbeesesnel
2021. aug. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam is meg lett állapítva az IR (a 120 percesem 188 volt) merckformint szedtem, inofolicot és rengeteget sportoltam a negyedik lombikom alatt, ami úgy néz ki sikerült, 38 hetes terhes vagyok, a cukrom is rendben van. Persze nálam más súlyosbító körülmény is nehezítette a teherbe esést: korai petefészek kimerülés.
2021. aug. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!