Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akiknek régóta nem jön össze...

Akiknek régóta nem jön össze a terhesség, hogy tudtok nem rágörcsölni?

Figyelt kérdés
11 hónapja próbálkozunk, az első 2-3 hónapban még nem idegeskedtem, de egyre jobban el vagyok keseredve. Múlt hónapban voltunk orvosnál, leleteink rendben vannak, duphastont kaptam nyálkahártya vastagítására. 36 vagyok, már van egy gyerekem, de minden vágyam, hogy legyen még egy...
júl. 10. 11:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kellene egy jó hobbi, ami leköt. A gyerek után is lesz élet.
júl. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Elkezdtem sorozatokat nézni, nem gondoltam a babára egyáltalán. A következő hónapban meg is fogant.
júl. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Hát én nem igazán tudtam elengedni a témát, bár nálunk akkor már másfél éve próbálkoztunk. Végül is inkább a stressz és frusztráció levezetése segített. Többet sportoltam, olyan dolgokat csináltam amit szeretek. Végül mi 2 év után hoztuk össze.:)
júl. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Mi 2,5 éve probálkozunk. Nem stresszelekbrajta. Ha összejön szuper, ha nem hát nem. Nem a gyerek az egyetlen örömforrás az életben.
júl. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozz, sportolj, kapcsolódj ki, ne legyen idő agyalni
júl. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lehet igazán elegedni. Aki babát szeretne az nem fogja tudni hirtelen nem akarni, ezzel szerintem felesleges is próbálkozni.


Ami segíthet, hogy tényleg eltereled a figyelmed, ne ez legyen az életed központi eleme, hogy te most akkor gyereket szeretnél. Legyenek terveid, céljaid a gyerekvállaláson kívül. És ne úgy, hogy jajj ezt most 2 hónapig csinálom és majd úgyis jön a baba, hanem úgy, hogy évekig lekössön és inkább "kellemetlen" legyen mellette, hogy jön a baba.


(Én második diplomát kezdtem el csinálni levelezőn, jött a baba és lehet így sose fogom befejezni. De nem baj, ha nem jött volna az lett volna a fontos az életemben, így meg a gyerekem a fontos.)

júl. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Es meg ha el is foglalja magat az ember, akkor is ott kattog valahol a fejeben a tema. Aki azt mondja, hogy el lehet engedni az vagy hazudik vagy nem is akarta annyira.


Es egyebkent sem ezen mulik, ugy magunk kozt szolva.

júl. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
Miért, ha nem jön össze akkor mennyivel lesz rosszabb életed? Szerintem nem akkora dolog ha az embernek nincsen gyereke. Legalábbis én bem tartom akkora dolognak.
júl. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy az segített-e, de a 12.hónapban volt egy barátokkal összeülős este, ahol bár addig nem volt szokás, kicsit ittunk aztán szóba került a gyerekvállalás és hogy mióta próbálkozunk. Őszintén és kendőzetlenül beszéltünk róla, hogy mióta próbálkozunk, hogy nem sikerül és lassan el kell kezdeni a meddőségi kivizsgálásokat. Kettő hét múlva pozitívat teszteltem. Hiszem, hogy ha nem is ezen múlt, de segített hogy őszintén beszélhetünk erről másokkal, kibeszélhettük magunkból.
júl. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Nekem ma jött meg ismét.. mar en is el vagyok nagyon keseredve :/ magas a prolaktin szintem arra szedem a bromot de nem akar sikerulni igy se pedig fiatal vagyok

Csak ilyenkor magamat hibaztatom, hogy meg erre se vagyok kepes gyermeket nemzeni😩

Hat bocsanat erdemben a kerdesedre nem tudok valaszolni.

júl. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!