Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi a normális vérzés terhesség...

Blanka07 kérdése:

Mi a normális vérzés terhesség alatt és hányszor?

Figyelt kérdés
Sziasztok! SOS ki derült hogy terhes vagyok mielőtt el jutottam volna orvoshoz enyhe piros vérzésem volt egy nagyobb foltban aznap voltam UH-n nem látszódott a baba így el mentem vérvételre az eredmények alapján 5 hetes, holnapután kell menjek az eredményekkel de megint vérzek de most sotet barnás. Kérlek nyugtassatok meg :(

jún. 5. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Semennyi vérzés nem normális terhesség alatt. Ha görcsölsz azonnal kórház, a sötétbarna vérzés méhen kívüli terhesség jele lehet.

Menstruáció szerint hány hetes lennél?

jún. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Semennyi vérzés nem normális.
jún. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Nem feltétlenül jelent bajt, de sajnos nem is bíztató :(

Nekem is volt egy kisebb adag élénkpiros vérzés, elrohantam ügyeletre, ott volt a baba, ráadásul akkor látszott először a pulzálás. Megnyugodtam, de azért két napig feküdtem, ahogy javasolták.

Akkorra volt időpontom a magánorvosomhoz, addigra sajnos már nem volt pulzálás, és kisebb is lett az embrió, missed ab lett a vége :(

A kisfiammal viszont barnáztam többször is az első trimeszterben, de az végül nem okozott problémát, ő rendben megszületett :)

Szurkolok, hogy nálad is rendben legyen a baba!

jún. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
50-50%. Nekem három terhesség megmaradt vérezgetés mellett. Progeszteront szedtem mindegyiknél. Várni tudsz és remélhetőleg nálad is jól alakul. Volt korábban vetélésed?
jún. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Semennyi nem normális. Mindig van oka, ami lehet bagatell is, végzetes is.

Én mindkettőnél véreztem. Mindkettőnél kaptam progit, meg mindent és pihentem.

Az elsőnél alig pecsételtem, aztán egyre erősödött és elvetéltem. A másodiknál elöntött a vér. Hematóma volt. Hetekig ürült, de a gyerekemet egyáltalán nem zavarta, halál nyugodtan üldögélt fölötte. Még hasban, 29hetes. Vérzés, hematóma meg már sehol.

jún. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!