Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2 vetélés után sikeres 3....

2 vetélés után sikeres 3. terhesség?

Figyelt kérdés

Írna olyan valaki kommentet véleménnyel, akiknek 2 vetélés után a 3. sikeres lett vizsgálatok nélkül?


Csak hogy lássam, erre is van remény.


Köszönöm! 🩷 💜 🩵



máj. 26. 17:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Persze, hogy van. Én ismerek egyet😁

Nekem "csak" egy vetélés után sikerült, de sokaknak volt több is. Nem szoktak erről beszélni, de miután én elvetéltem, akkor mondták rengetegen, hogy nekik is volt.

máj. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm! 🩷


És ők elmentek vizsgálatokra?

Azért kérdezem, mert én még úgy vagyok vele, hogy egy 3-at megpróbálok, és ha az sem jönne össze, utána mennénk.

máj. 26. 17:15
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ő se volt fiatal. Én se, ezért engem az első után is elküldtek még kettőre (nagyjából megvolt minden vizsgálatom, mert akkor már jártam meddőségi központba is.) Semmi nem derült ki, gondolom, nem volt életképes. A korom miatt már egyre kevesebb az ép petesejt. Az valószínűleg nem volt az☹️

#1

máj. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van rá remény. 🤷 De én azért elmennék kivizsgálásra.
máj. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#4 Igen igazad van, csak belegondoltam abba, hogy mennyi herce-hurcával jár. És addig ne is próbálkozzunk.

Hat nem tudom őszintén. Az orvosom még ezt nem tekinti habituális vetélésnek.

máj. 26. 17:37
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

#5! Miért ne próbálkozhatnál? Én meddőségi központba jártam, lombikra készültem, tehát minden vizsgálatot megcsináltattak. De nem kellett arra vonatkozó szerződést aláírni, hogy nélkülük nem csinálok gyereket😂

#3

máj. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem így jött össze a gyerekem. A màsodik ès a harmadik vàrandòssàg közt nem is volt havivèezèsem, annyira hamar teherbe estem ùjra.
máj. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azért egy hormonpanelt nézetnék a helyedben. Az csak egy vérvétel, nem kell sokfele rohanni. Nekem pajzsmirigy alulműködés miatt nem maradt meg. 2x vetéltem. Gyógyszer mellett megmaradt, 37 hetes várandós vagyok.
máj. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#8

Hormonpanelem volt nem is 1 :)


Enyhe IR volt/van

Illetve féléve meg voltak cisztaim, de egy hete voltam nogyogyasznal, most egyelore felszivodtak :)


Tornazok, tudatosan etkezem, vitaminozok, meditalok sokat ugyh ebbol a szempontbol amit tudok megteszek.

máj. 26. 19:59
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tavaly 2 missed abom és egy kémiaim is volt. 2024 decemberre kaptunk meddősègire időpontot, de 2023 novemberben ùjra sikerült teherbe esnem. 29 hetes vagyok már, teljesen jòl vagyok és a baba is. Végül nem jutottam el a vizsgálatokig. :)


Vannak sikersztorik. 😀

máj. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!