Ha valaki tapasztalt már hasonlót kérem segítsen mi lehet ez ha mem terhesség?

Figyelt kérdés
Május 22.én kezdődött a menzeszem. Nekem általába 5 nap és a 2. 3.nap nagyon jön. Na ez most kissé fura volt mert 2 nap rendesen volt 3. 4 nap szinte alig alig. Furcsáltam is. Júnuis 1-jén ovulációm volt erős fejfájással és hányással. Na itt erős gyanúnk lett hogy végre jön a baba. Teszt negatív .. Ahogy teltek a napok terhességi tünetek bukkantak fel, 1 hét után teszt megint negatív Házidoki szerint terhesség várjunk pihengessek. Ma reggel június 9 csináltam tesztet ugyanis 5 nap múlva kellene megjönnie. Olyan tesztet vettem ami 6 nappal előtte jelez és természetesen negatív Segítsetek mi lehet ez akkor ha nem terhesség?!

jún. 9. 08:57
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%

Az aranyszabaly az, hogy a terhessegi tuneteket a hcg hormon okozza. Ha mar vannak tuneteid, akkor pedig van mar annyi hcg a szervezetedben, amitol pozitiv lenne a teszt. De a te teszted negativ ugyebar.


Az rendben van, ha te ezt nem akarod elhinni, de az orvos?? Az orvos is meg van bolondulva? 🤣


A tuneteidet nem a terhesseg okozza most. Ettol fuggetlenul lehetsz terhes ebben a ciklusban, ha szexeltel vedekezes nelkul. De majd tesztelj akkor ha kesik.


A tuneteid nem tudom mitol vannak, talan beteg vagy, front, mittudomen. Ha nekem migrenem van, akkor en pl szoktam hanyni.

jún. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
1/1 Szeretnénk férjemmel, babát szóval nem védekeztünk. Nekem nem szokott hányós migrénem lenni. Én nagyon ritkán vagyok beteg. Házi dokinak elmondtam a tüneteim és rögtön gyanakodni kezdett ő is és mondta ne legyek türelmetlen várjak pihengessek szedjem a terhes vitamint. El is kezdtem a fenibion 1et ugye mivel elvileg babás lettem vagy mi. De így nem látom értelmét szedni mivel nem tudjuk mivan.
jún. 9. 09:20
 3/40 anonim ***** válasza:
100%

Hat se elevileg, se gyakorlatilag nem vagy “babas”, mert egy db pozitiv teszted se volt meg.

A vitamint nyugodtan szedheted, ez csak egy vitamin.

De babatervezesnel kulon folsavat azt tenyleg erdemes szedni :)

jún. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
51%
Menj el magán laborba és nézess egy pajzsmirigy hormont (TSH, fT3, fT4, anti-TPO legalább). Sima vérképet meg a háziorvos is ki tud írni.
jún. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem csak a terhesség miatt lehet másabb a menstruáció és nem csak attól lehet hányingere az embernek. A háziorvosod meg nagyon buta
jún. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Voltam pajzsmirigy vizsgálaton és hálistennek rendben van minden. Köszönöm a válaszokat
jún. 9. 09:54
 7/40 A kérdező kommentje:
Nem kecsegtetem magam de olvastam itt olyat is hogy valakinek a fél idős terhessége alatt nem jelzett a teszt. Nekem a tüneteim pontosan azok. Reggeli émelygés fejfájás, hangulat ingadozas ez mind a korai terhesség tünetei, tegnap a melleim akkorák voltak mint a dinnyék és nekem nem szokott mensi előtt sem megdagadni. Valamint amit észre vettem tele volt erekkel a mellem és némelyik ki volt dudorodva.
jún. 9. 10:00
 8/40 anonim ***** válasza:
96%

Akkor keresd fel a nogyogyaszodat!

Ha a terhesseg mar legalabb van 5 hetes, akkor boven latni fogja, ha azon aggodsz; hogy mar tobb honapos terhes lennel 🤣

jún. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
96%

Jaj, már megint egy, akinek még csak nem is késik, negatív a tesztje, de már rúg a pulya.

És ennyi iq-t fog továbbörökíteni...

jún. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most halványak a “6nappal előtte tesztek” 1 nappal előtte. Szóval simán lehet hogy nem mutatja mèg, de a tünetek semmit nem jelentenek. Voltam már terhes, a mostani babára (ha lesz belőle) is sokat vártunk minden hónapban össze-vissza voltak nem voltak mindenfèle tüneteim.


Ovulációkor a petesejt kilökődik aztán vagy van ott spermium vagy nincs, ha találkozik is vele, az olyan pici történés ami nem szabadít fel annyi hormont hogy tünetet okozzon. Tüneteid ha minden nagyon gyorsan is ment kb holnaptól lehetnènek. Ha több hónapos terhes lennél akkor pedig nem menstruálnál, ha igen a teszt akkor is mutatná.

jún. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!