Ha valaki tapasztalt már hasonlót kérem segítsen mi lehet ez ha mem terhesség?

Figyelt kérdés
Május 22.én kezdődött a menzeszem. Nekem általába 5 nap és a 2. 3.nap nagyon jön. Na ez most kissé fura volt mert 2 nap rendesen volt 3. 4 nap szinte alig alig. Furcsáltam is. Júnuis 1-jén ovulációm volt erős fejfájással és hányással. Na itt erős gyanúnk lett hogy végre jön a baba. Teszt negatív .. Ahogy teltek a napok terhességi tünetek bukkantak fel, 1 hét után teszt megint negatív Házidoki szerint terhesség várjunk pihengessek. Ma reggel június 9 csináltam tesztet ugyanis 5 nap múlva kellene megjönnie. Olyan tesztet vettem ami 6 nappal előtte jelez és természetesen negatív Segítsetek mi lehet ez akkor ha nem terhesség?!

jún. 9. 08:57
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Nektek amúgy ennyire szánalmas és nyomorult az életetek hogy itt élitek ki magatokat. Fogalmatok sincs hány éve próbolkozunk már ti akinek elsőre összejön a gyermek és potyogtassátok. Nekünk akik így vannak hidjétek el ezek olyan remények sugarak amiket ti soha bem fogtok megtapasztalni mert ti tökéletes emberek vagytok és nektek minden sikerül elsőre. Feltettem egy kérdésr segítséget kértem nem megalázást és ki okosítást. Nő léttetekre nen lehettek ennyire aljasok és lelketlenek.
jún. 9. 10:34
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

Hú, kérdező, túlfújod. Attól, hogy ovukor fájt a fejed és hánytál az nem a terhességtől van, hiszen akkor még terhes sem vagy.

Ha ennyire régóta próbálkoztok, ideje kivizsgáltatni magatokat. Írtad, hogy a pajzsmirigy jó lett. Mit jelent a jó? Én pl 2,4-es TSH-val nem tudtam teherbe esni (ami bőven normál határon belül van és másnak sikerül ennyivel), le kellett vinni 1,3-ra,hogy sikerüljön. 2 évet vártunk a babára. De ezen kívül rengeteg más ok lehet. IR, PCOS nézve lett? D vitamin szint? Férjednek is kellene andrológiai vizsgálat első körben plusz hormonok. Akár vele is lehet gond.

Terhes vitamint pedig érdemes terhesség előtt elkezdeni szedni, mert a folsav az első időszakban kell, amikor még azt sem tudod, hogy ott van.

jún. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
98%
Kérdező nekünk 3 év után sikerült a baba, úgy hogy a meddőségi központban azt kaptuk meg, hogy majdnem hogy lombikkal is minimálisak lennének az esélyeink. Erre mikor letettünk róla spontán sikerült. Azon kívül, hogy nem jött meg és pozitív volt a teszt nem volt eleinte semmi tünetem. Nem akar senki rosszat, de ennek hogy áltatod magad a negatív teszt ellenére semmi értelme hidd el. Tudod nekem hány sikertelen hónapban voltak tüneteim meg volt hogy heteket késett is a menstruáció. Annak az esélye, hogy negatív teszt mellett terhes vagy kb 0,001%. Szóval ezt engedd el és inkább menjetek el kivizsgálásokra.
jún. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
96%

Egy ujabb idiotaval allunk szemben


Mikor akartok leallni azzal, hogy mindent terhessegnek titulaljatok??

jún. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
Itt senki nem tökéletes és nem mindenkinek elsőre jött a baba. 2,5 évet vártunk rá, több vetélés volt közben. Jópár hónapban voltak tüneteim, de baba sehol. Próbálod bemagyarázni magadnak azt ami nincs. Még a mensid se maradt ki. Mi csak ráakarunk világitani, hogy kezdesz becsavarodni. A tüneteid teljesen mástól vannak jelenleg. A háziorvos meg nem nőgyógyász, hogy azt mondja vizsgálat nélkül, hogy ez terhesség. Ő nem erre irányuló szakorvos. Ennyi erővel az aszisztens is mondhatná, hogy a tünetek alapján terhesség
jún. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyász se mondja addig hogy terhesség amíg nincs szívhang
jún. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%

A terhességi tünetek 5-6. Héten kezdődnek általában. Addigra pedig bármelyik teszt mutatja a terhességet. A tüneteket bármi okozhatja, hormonváltozás, migrén, front változások. Tünetek alapján tényleg nem lehet megmondani. Ha a teszt negatív, főleg a 10es, akkor szinte biztosan nem vagy terhes. Nekem volt, hogy gyenge volt a mensim, volt, hogy erős, de akkor is menstruáció volt. Akkor lehet gyengébb ha volt pl egy anovulációs ciklusod.

Amúgy ha még a tesztnek sem hiszel, akkor menj el vérvételre és/vagy ultrahangra ott tuti megmondja a doki. Lehet, hogy most nem sikerült, de remélem következő hónapban fog.

Amúgy terhességi tesztnek ajánlom a rossmanos facelle tesztet, az még sosem mutatott pozitívat úgy, hogy nem voltam terhes. Sok sikert kívánok!

jún. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
98%
Annyira imádom, hogy az ilyeneknél mindig a válaszadók a gonoszak, annak meg még csak halvány gyanúja sem sejlik fel a kérdezőben, hogy ő bizony hülye, nem is gyengén.
jún. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, valoban kezdesz becsavarodni. Keress fel egy jo erre szakosodott pszichologust, elso sorban sajat magad miatt.

Ugy gondolom mentalisan kezdesz megborulni.

jún. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, okosításokat. Erős görcs jött rám mi alapján be kellett menni a kórházba elmondtam mindent és vért vettek. Alig de ki lehett venni a HCG szintet nagyon minimális ezért nem jelezett a teszt. De a lényeg hogy igen terhes vagyok. Uh-n kis fekete pontocska látszik. Nekem a dédimamám mindig azt mondta hogy a női megérzés jó. Ezek szerint én bele tartozok abba 0,001 %ba akinek nem jelez a tesztm És az rosszulétem ami történt ovuláciokor az a sikeres beágyazódás jele volt ezt elmondta a nőgyógyász. Kevés a vasam azt kell szedbem a Femibion mellett. Egyszóval köszönök mindnet nektek és az életbe nem teszek fel többet ide kérdést! :D
jún. 9. 15:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!