Ha valaki tapasztalt már hasonlót kérem segítsen mi lehet ez ha mem terhesség?

Figyelt kérdés
Május 22.én kezdődött a menzeszem. Nekem általába 5 nap és a 2. 3.nap nagyon jön. Na ez most kissé fura volt mert 2 nap rendesen volt 3. 4 nap szinte alig alig. Furcsáltam is. Júnuis 1-jén ovulációm volt erős fejfájással és hányással. Na itt erős gyanúnk lett hogy végre jön a baba. Teszt negatív .. Ahogy teltek a napok terhességi tünetek bukkantak fel, 1 hét után teszt megint negatív Házidoki szerint terhesség várjunk pihengessek. Ma reggel június 9 csináltam tesztet ugyanis 5 nap múlva kellene megjönnie. Olyan tesztet vettem ami 6 nappal előtte jelez és természetesen negatív Segítsetek mi lehet ez akkor ha nem terhesség?!

jún. 9. 08:57
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
De ovulációkor nem lehet beágyazódás. Ilyet orvos biztos nem mondott. Max azt, hogy amikor te azt hitted ovuláció van..
jún. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

Ovuláciokol nincs beágyazódás!

Ovukor megtermékenyítés van

Azután 7-10nappal beagyazódás.

Mennyi lett a hcg szinted? Ha igen kevés akkor az uh se nagyon lat semmit.

jún. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
"Alig de ki lehett venni a HCG szintet nagyon minimális ezért nem jelezett a teszt. De a lényeg hogy igen terhes vagyok. Uh-n kis fekete pontocska látszik."🤣 Ja, persze, 5 nap múlva kellene megjönnie, de neked már látták ultrahangon. Nézd, a beteges hazudozást is tudják ma mar hatékonyan kezelni, mielőtt elérnél arra a szintre, hogy magad is elhiszed a saját hazugságod.
jún. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
Anyám, imádom az ilyen kérdéseket, amikor egy teljesen irreális helyzetből 7 óra alatt oda jutunk, hogy másnap már szüli is a kérdező a hármasikreket.😂🤣
jún. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy fekete pontocskát lát az orvos. Kb az 5-ik hétig csak felritkulást látnak majd azután a petezsákot. Minimális HCG meg minden szervezetben lehet. Ez csak egy mese amit előadsz, azt is azért, hogy látjátok nekem volt igazam. Szánalmas komolyan mondom.
jún. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
94%
Na, mennyi lett az alig észrevehető hcg? Marha kíváncsi vagyok.
jún. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

Ha a hcg alig van a vérben, akkor uhn semmit nem lá

tnak,max megvastagodott nyálkahártyát.

jún. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%

Olyan NINCS, hogy alig lehet kivenni a Hcg szintet!

Hazudsz!

Ilyenkor mindenki bedobja a jaj pozit lett a tesztem kedves kommentelok! Csak azert hogy azt ereztesd mi vagyunk a hulyek.

Olyan sincs, hogy fekete pontot lat a doki.

Te nem vagy se normalis, se terhes!

Valoban keress fel pszichologust.

jún. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen idióta a kérdező! 😂

Te NEM VAGY TERHES 😄

Csak szeretnél az lenni.

Senkit nem tudsz itt átverni, mert rajtad kívül a kommentelők tudnak logikusan gondolkodni. 😅


Szegény párod mit élhet át melletted?! 😄😄

jún. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

Te annyira vagy terhes mint Brad Pitt=semennyire!!

😂

jún. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!