Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért mondanak mást az orvosok?

Miért mondanak mást az orvosok?

Figyelt kérdés
Ha az embernek abortusza van,akkor az orvosok csak sorolják hogy mennyi kockázata van( vetélés,méhen kivüli terhesség,meddőség stb) de ha valakinek elhal a babája,akkor meg azt mondják,hogy a művi befejezésnek semmi hátránya,sőt még előnyös is,mert ki van tisztitva az ember méhe! Pedig ugyanaz a beavatkozás mind a kettőnél,nem? Akkor hogy van ez?
2008. nov. 5. 18:18
 1/3 Grófházy ***** válasza:
100%
Nekem is elhalt a babám.Azt mondta nekem is,hogy jobbak az esélyek,mivel új nyálkahártya fogja várni a kis jövevényt.Én elég fiatal terhes voltam,ezért nem kellett kaparni,hanem vákummal kiszívták.Nem hiszem,hogy a mai modern technikák még mindig ennyire veszélyesek lennének.Régebben tudatlanabbak voltak e téren,és sokkal kevesebb technika állt az orvosok rendelkezésére.
2008. nov. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert az abortuszt mindenki elítéli! Holott majdnem ugyanaz történik ha elhal a magzat. Kiszívják vákummal mindkét esetben. Viszont egy abortuszt el lehet kerülni,a vetélésről pedig csak a szervezetünk tehet.
2008. nov. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem, az is különbség, hogy egész másképnt reagál a két esetben a szervezet egy idegen test megjelenésére. Missed ab-nál kilöki, nem fogadja be, valami miatt (millió oka lehet), míg az abortusznál befogatta volna, klappolt volna minden geneteikalilag, és úgy, ennek ellenére szedik ki onnan a babát.

Ezt azért nem érdemes elfelejteni!

A szervezet akarta, a másik esetben pedig nem!

2008. nov. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!