Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az orvosok mit mondanak?

Az orvosok mit mondanak?

Figyelt kérdés
Fiam 6 hósan állt fel először, és elméletileg amit magától csinál, azzal nincs gond, ezt mondják, de én nem vagyok nyugodt. Beszélt valaki esetleg ortopéd orvossal erről?
2010. jún. 29. 21:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Az én lányom is akkor állt fel, nem értem miért lenne ez gond?!
2010. jún. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nagyon várom a válaszaidat,amiket kapsz majd,Én is akartam kérdezni.Az Én fiam 6 és fél hósan állt fel először.Engem köldöksérvvel riogatnak..
2010. jún. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
52%
Az ortopéd doki szerint semmi nem okoz problémát, amit a gyerek magától csinál. Azt mondta, a kicsik ösztönösen tudják, mikor áll készen a szervezetük egy-egy nagymozgásra, és csak akkor csinálják meg. Ártani csak az erőltetés árthat.
2010. jún. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
63%
Ha feszesek, kötöttek az izmai, attól is felállhat ilyen hamar.
2010. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
63%

Nem kell törődni a riogatásokkal!

Az én lányom is ennyi idősen állt fel, 10 hónaposan ment kapaszkodás nélkül, erre például már halottam olyat, hogy meggörbül tőle a lába... No az övé gyönyörű egyenes.

Most már 4 éves, semmiféle testi elváltozása, hibája nincsen, mozgása tökéletes.

Úgyhogy ne aggódj, inkább legyél büszke, hogy ilyen erős a babád! Egyébként mostanában egyre erősebbek a kisbabák, egyre gyakoribb, hogy már jóval a "várt" időpont előtt csinálnak mozgásokat.

2010. jún. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Sokan emlegetik az ortopédiát. Bár konkrétumot nem igazán mondanak, talán az "O" lábat, bár utóbbiban én nem hiszek, de ezt mondja meg egy orvos.
2010. jún. 30. 09:29
 7/21 anonim ***** válasza:
53%
Nekem ez egy kicsit magas,pedig 4 gyerekem van s ők is hamar kedtek járni.
2010. júl. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%
Amit egy baba magától csinál az sosem baj. Ha ülni akar vagy állni elég erős hozzá, ne aggódj nem baj!!
2010. júl. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
36%
az én kisfiam 5 hónaposan állt fel először. Nem vittem orvoshoz felesleges. a babák nem egyformák...
2010. júl. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
49%

Bocsánat offolok.

És ha a baba fel akarna ülni, állni de nem tud csak sír ha fektetni akarom. Ha az ölemben van kúszik ki a kezemből és akkor lecsúsztatom a földre és áll(rendesen a talpán és emelgeti lépéshez hasonlóan a lábacskáit, szinte alig tartom), vigyorog, nézelődik semmi baja.


Akkor ez most erőltetés? Árthatok vele, 5 hós.

2010. júl. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!