Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek diétát írtak elő,...

Akinek diétát írtak elő, ugyanúgy fejlődött a baba, mint előtte mikor bármit ehetett? 200 gr-os diétát írtak elő és ikreket várok, nem lesznek kicsik emiatt? Úgyértem amúgyis hamarabbi szülést mondanak az orvosok.

Figyelt kérdés
29 h ikres kismama
2010. márc. 26. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha előírták a diétát, annak biztosan van oka. Én cukoros voltam, 180g Ch-n voltam a 20. héttől + insulin.

Jól fejlődnek a babák, ne aggódj :) Inkább az étel minősége számít, mint a mennyisége :)

2010. márc. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is diétát írtak elő,mert kövéren estem teherbe.Azóta csak fogytam.A terhességem utolsó hetében járok és a babám becsült súlya 4500 g!Ha diétázol a babód akkor is felvesz annyi tápanyagot amenyi neki kell!
2010. márc. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Normálisan fognak fejlődni, nincs miért aggódnod. Bár én 180-ason vagyok, de van olyan ismerősöm, aki 150-esen és tökéletes babája született.


Gondolom kell menned majd ellenőrzésekre, ahol nézik a viezelet cukor és acetontartalmát. Ha kevés a szénhidrátmennyiség, akkor az rögtön meg fog jelenni a viezeletben, ilyenkor emelik a mennyiséget!

2010. márc. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Örülök ezeknek a válaszoknak!Köszönöm!
2010. márc. 26. 10:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen. Igaz nekem csak 1 baba volt a hasamban, de az utolsó 3 hónapban 200 grammos CH diétán voltam. A lányom a kiírt napon született 3950 grammal és 56 centivel, én 12 kg-ot híztam, amiból semmi nem maradt rajtam.
2010. márc. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Így megnyugodtam, hogy nem okoz hátrányt a fejlődésükben.
2010. márc. 27. 10:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!