Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit mondanak nektek az orvosok?

Mit mondanak nektek az orvosok?

Figyelt kérdés
Többen írták itt, hogy több mint 1 éve, vagy akár 2 éve is próbálkoznak sikertelenül, miközben nincs semmi probléma, egészségesek. Mi jó pár hónapja próbálkozunk, elvileg nálunk is minden oké. Ezért kérdezem, hogy akik szintén egészségesek, de akár már 2 éve próbálkoznak, nekik mit mondanak? Tessék tovább csinálni, majd csak összejön? Vagy akkor mi az oka, hogy nem jön össze, ha tényleg nincs semmilyen szervi vagy egyéb fizikai ok? :(
2010. ápr. 19. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát az én véleményem az hogy mindennek van oka, de bizony előfordul, hogy szervileg minden rendben de lelki alapon is lehet probléma. Nekem is azt mondta az orvosom, hogy minden rendben, 1,5 év szenvedés után jobb orvost kerestem aki megállapított 1 vizsgálat után az inzulinrezisztenciát nálam, és végzett kórokozószűrést, ami fontos, mert meddőséget és korai vetélést okoznak, a férjemnél pedig kierült, hogy születéskori oxigénhiányos állpot miatt minden hormoneredménye az alsó érték alatt van, pedig magas, férfias, szőrős. Az én inzulin rezisztenciám és az ő hormonproblémája okozta együttesen az átmeneti problémát. Az én problémám 1 hónap gyógyszeres kezelés után megszünt és összejött a baba, összesen 3 hónapig jártunk az új orvoshoz a régi 1,5 évig nem tudta mia a gond. Mondjuk az új orvos endokrinológus is. Úgyhogy nálunk is volt oka, csak van orvos aki nem találja.


27 hetes km

2010. ápr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon köszi a válaszodat! Privátban lennél olyan kedves, hogy megírnád nekem az orvosod nevét, elérhetőségét? (Ha budapesti.) Köszönöm szépen előre is!!! :)
2010. ápr. 21. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!