Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem mondanak semmit a...

Miért nem mondanak semmit a mai orvosok?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy voltam vérvételen, és elég kacifántos dolgokat írtak a papírra. Az orvosom annyit vágott oda, hogy nem vagyok terhes. A papíron meg ez áll: HCG:1.0 premenopaus 7.0 post premenopaus nem grav. 5.8= 3. hét grav. Ezeknek a jelentéseknek mi az értelme? Tud valaki segíteni? Mit jelenthet? Egy másik orvossal csak telefonon beszéltem, de ő meg annyit mondott várjam meg a köv. mensit, és meg látjuk mi lesz! Ezeknek a szavaknak hol lehet utána nézni? Neten semmi nincs róla. Vagy rossz helyen kerestem. Segítsetek!
2007. nov. 26. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:
31%
Én sem vagyok orvos, de láttam már néhány vérvétel-leletet, azokon rajta kéne lenni a normál értéknek és jelzik, ha attól eltér. A menopauza a változás korát jelenti, a pre- előtt, a post után. a grav a terhesség. A HCG a hemoglobin. Ha arra voltál kíváncsi, terhes vagy-e, arra kaptál választ. Ha más miatt is fontos az eredmény, én a helyedben addig nem távoznék az orvostól, amíg nem válaszol minden kérdésre! Ha nem áll veled szóba, azt javaslom, válts! (A neten nem fogsz olyan helyet találni, ahol leleteket értékelnek, ezt egyetemen tanítják.)
2007. nov. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Elözö válaszolónak a HCG nem a hemoglobin!!A HCG az egy hormon ami akkor termelödik amikor terhes lessz az ember. A kérdezönek: Próbálj utánnanézni a www. házipatika .hu oldalon hátha találsz valamit.
2007. nov. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!