Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Legyen babám? Vagy ne?

Legyen babám? Vagy ne?

Figyelt kérdés
Februárba teherbe estem (szerettük volna a párommal) de mikor az anyukája megtudta akkor azt mondta, hogy nem születhet meg. Akkor a párom is elbizonytalanodott.3-4 napig sírtam, hogy egyedül maradtam . Mire elkezdtem vérezni és elment a baba. Akkor már a párom és az anyukája is azt mondta, hogy "sajnálják" . Azóta nem kívánom a szexet. Minden nap eszembe jut, hogy milyen jó lett volna ha megmaradt volna a baba. Szeretnék nagyon, de már nem tudom, hogy a párom mit akar mert ő most nem.22 éves vagyok, jelenleg szeptemberig tanulok,munkanélküli által.Mellette babyszitterkedem. Ő dolgozik. Albérletben élünk.Anyumék ,tesómék,barátnőm és a tesójáék is segítettek volna ha megmarad a baba. Viszont hozzá tartozik hogy rákmegelözző állapotban vagyok és a dokim azt mondta, jó lenne minél előbb gyermeket vállalni. Volt már egy méhnyak műtétem és attól félek hogy az miatt vetéltem el.Mit csináljak? Ti mit tennétek a helyzetembe? Minden válasz érdekel.
2010. jún. 4. 14:07
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Hát a páromtól nem tudom mikor lesz ,mert most nem igazán akar :( mert szerinte biztosabb anyagi helyzet kell, azaz nem albérlet. De saját házra várhatunk. :( Nem is akar elmenni bennem és így minimálisra csökkent annak az esélye hogy teherbe essek :(:(
2010. jún. 11. 09:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!