Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valami taktika arra hogy...

Van valami taktika arra hogy a következő babám kislány legyen?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen :-)

A férfiak két féle spermiummal rendelkeznek: az egyik X kromoszómát hordoz, a másik Y-t. A női petesejt mindig X-t tartalmaz. Ha ezt egy X-es spermium termékenyíti meg, akkor XX - tehát kislány lesz a baba. Ha Y-os , akkor XY -tehát fiú. Dr. Shettles szerint az Y-os spermiumok kisebbek, gyengébbek, de gyorsabbak, az X-esek nagyobbak, erősebbek , de lassabbak.


Tehát ha az ovulációkor szeretkezünk, fiú utódra van nagyobb esély a gyorsan úszó hímspermiumok miatt. Ha viszont 3 vagy több nappal az ovulácó előtt tesszük ezt, akkor vszínű kislányunk lesz, mert meg kell várni, míg a petesejt megérik, és erre a hosszabb ideig életképes X -spermiumok alkalmasabbak.

Nálam bejött! Tüszőrepedés napján voltunk együtt, és kisfiunk lesz. Két barátnőmnél is bevált.

2010. aug. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi elvileg peteérés előtt voltunk együtt 3 nappal és lánykánk lesz. Persze nincs garancia semmire, de nekünk is bejött ez a taktika.

34 heteske

2010. aug. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
:) Jelentem nincs! :) Az égiek döntését(ajándékát)felülírni nem lehet! :) Egy taktikázó 28h.kismama 2.számú kisfiával :)
2010. aug. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi csajok!
2010. aug. 25. 06:39
 5/6 Tündianya ***** válasza:
A www.ciklus.hu oldalon ha beírod a mesiket, akkor ott van fiú-lány nézet. Nem 100%,de több,mint a 0. :)
2010. aug. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia!


Én úgy tudom,hogy peteérés előtt lány lesz.legalábbis nekünk bevállt ez a módszer,mert van egy 2éves kislánykám!

2010. szept. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!