Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Császár után, mennyit kell...

Császár után, mennyit kell várni, hogy újra babám legyen? (1év)?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Dokid nem mondta,h szerinte mennyi az ideális idő a két szülés között?Nekem mondta,mikor a 6 hetes vizsgálatra mentem,h lehetőleg két év teljen el a kettő között!

Tesó nem akar jönni,szóval befog jönni a két év nálunk (vagy még több is)! :(

22 hós fiúcska anyukája

2010. jún. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta, hogy nem a császár időpontja a lényeg, hanem az, hogy mikor hagyod abba a szoptatást. A szoptatáshoz nagy energiára van szüksége a szervezetednek és a következő terhesség előtt nem árt egy kicsit felturbózni, hogy a baba egészséges legyen.

a szoptatás befejezése után fél évvel már el lehet hagyni szerinte a fogamzásgátlást.

Majd meglátjuk Most 5 hónapos a babám, még szoptatok napi 5-ször, de már elmúltam 32 éves és 35 év alatt szeretnénk második babát.

2010. jún. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi még annyi lemaradt, hogy ha nem szoptatsz, akkor egy év kell. Utána lehet próbálkozni
2010. jún. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6 hónaptól akár 2 évig is szoktak mondani várakozási időt. Orvostól függ és leginkább nyilván tőled... Nekem 1 évet javasoltak én nem várok annyit, csak 10 hónapot... sajnos csak császárom volt, babám nem lett :(
2010. jún. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
21 hónap van a lányaim között. A nagyot császárral szültem, a picit természetes úton.
2010. jún. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!