Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hisztek abban, hogy életmódvál...

Hisztek abban, hogy életmódváltás segíthet, hogy babám legyen?

Figyelt kérdés

Napi 2 kávét iszom, 2-3 napig elég 1 doboz cigi, ülőmunkát végzek, fáradtan érek haza, nem sportolok. Elég változatosan eszek.

De vannak akik sokkal jobban károsítják magukat, mégis folyton terhesek! Akkor mi az igazság?


2010. aug. 28. 07:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem vagyunk mind egyformák. VAn aki attól terhes lesz, ha rágondol a férjére, van, aki maximálisan egészségesen él, és mégsem....
2010. aug. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én így éltem mint te,amikor terhes lettem.Mintha csak én írtam volna :) Előtte 10 évig nem szedtem gyógyszert,ennyi év alatt hol így,hol úgy éltem,volt hogy sportoltam,volt hogy nem,már orvoshoz is jártam és semmi.Majd lemondtam a gyerekről,úgy voltam vele,ha lesz örülök,ha nem,akkor meg úgy élem az életem boldogan.Tavaly márciusban új párom lett,és szept-ben megtudtuk,hogy babánk lesz,aki azóta 4hónapos "férfi" :) (a 10 év alatt nem egy párom volt,mielőtt azt hinnéd,hogy amiatt nem jött össze)

Ezt csak azért írtam le,hogy lásd,nem biztos,hogy életformát kell váltani,jön amikor itt az idő.Én ebben hiszek. Sok sikert!!!!

2010. aug. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!