Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Áprilisban ki nem várja?

Áprilisban ki nem várja?

Figyelt kérdés

Ki mikor tesztel? Tünetek? Hőmérőztök? Mióta próbálkoztok? Erdekel minden

Én L vagyok, a márciusi "csoportból"

2 closti+ duphaston kúra

16.cnapon vagyok , tnap volt pozi az ovuteszt


2017. ápr. 9. 18:48
1 2 3 4 5 6
 31/58 A kérdező kommentje:

Igen NAAAGYON lassan tellik.:/ én csak 4.dpon vagyok!! Nekem maradt multkorrol mert a fastest.hu ról szoktam rendelni es onnan úgy éri meg, ha rendelek legalabb 5-10dpot :)

Hat elhiszem h nem szeretnél csalódni. Tarts ki.:)

2017. ápr. 12. 20:09
 32/58 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Kinél mi újság? Had halljuk a jó híreket! :-)
2017. ápr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 A kérdező kommentje:

Nekem nincs jo hirem. Dokihoz se jutottam el uh s követésre..:( szval nemtudom h jól mentek a dolgok vagy ciszta lett vagy semmi. Pozitiv LH tesztem volt most a 15

Napon már. De nyálka ( tojasfehérje) egyáltalán nem!!:(

Szval nek fűzok ehhez sok reményt

2017. ápr. 16. 18:22
 34/58 A kérdező kommentje:
Egyszer voltam jobban mondva dokinal de elvileg szte volt repedes csak keson jutottam már el
2017. ápr. 16. 18:23
 35/58 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én voltam rosszul a tejbegríztől.Nekem totál pozi lett a tesztem.Azóta sem jött meg.Rosszul vagyok sokat és megnőtt az étvágyam.

26án megyek dokihoz elvileg több mint 6 hetes leszek akkor.

Amúgy minden oK.Nagy a boldogság! :)

2017. ápr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 A kérdező kommentje:
Gratula irj majd mivolt a dokinál😊😊😊
2017. ápr. 16. 22:31
 37/58 anonim ***** válasza:
Gratulálok!én még nem nagyon írtam sehova...11.dpo, ciklus 29. Nap. Az elmúlt próbálkozós 2 hónapban szivat a testem és a ciklus 33 napos lett, így még várok. A mellem leszakad, néha belenyilal vmi extra érzékenység, de különösebb hasszurka nincs vagy csak nem figyelem annyira. Folysás tegnap óta nem igen van. :-( Az étvágyam mindig is jó volt ugyh az nem mérvadó. Jóideje szedek folsavat meg méhpempőt. Hétvégén kiderül...szurkoljatok. E.
2017. ápr. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
Ja és a hőm is 37fok, bár még csak most kezdtem mérni, ugyhogy vennem kell egy higanyosat digitális helyett. Mensi előtt vagy alatt esne vissza a hőm? Vagy ez változó?
2017. ápr. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 A kérdező kommentje:

En digiset hasznalok es ugyanúgy bevált csak tovabb kell bent hagyni mint a csipogás :) egybol mas eredményt kapsz.

Drukkolok E , nem erdemes mensi elmaradasan es pozi teszten kivul semmire sem adni. Nekem sincs folyasom. A melleim duzzadtak es erzekenyek de ez volt a multkoris es meg se volt baba. Szval semmi sem mérvadó!!:) irj majd!!:)

Én 9.dpon vagyok már izgulok es félek.

2017. ápr. 17. 11:45
 40/58 anonim ***** válasza:
Mikor tesztelsz? Mennyi most a hőd? Nekem már csak 36.8 :-(
2017. ápr. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!