Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Áprilisban ki nem várja?

Áprilisban ki nem várja?

Figyelt kérdés

Ki mikor tesztel? Tünetek? Hőmérőztök? Mióta próbálkoztok? Erdekel minden

Én L vagyok, a márciusi "csoportból"

2 closti+ duphaston kúra

16.cnapon vagyok , tnap volt pozi az ovuteszt


2017. ápr. 9. 18:48
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:

Én is ápr 24 re nem várom!:) de mi 1-2 naponta vagyunk egyutt. 3 napig eleg ritk h elélnek a spermák :) drukkolok nekedis az még nem sok

Mi is csak szeptember óta próbálkozunk, de mar egy évnek tűnik..:-(

2017. ápr. 9. 23:18
 12/58 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én vagyok a márciusi kérdés írója.

15.ére nem várom. Ebben a ciklusban vezetek elöszőr högörbét és ovu teszteltem. Amik szerint volt pém és hormonok terén is minden oké. Ha valakit érdekel megmutathatom a görbémet más véleményére is kíváncsi vagyok.

Sajnos csúnya hólyaggyulladásban szenvedek, ami nehezen akar elmúlni, fáj a hasam és így nem tudom figyelni a jeleket. Viszont tegnap és ma barnáztam kicsit, de lehet csak a gyulladás okozta. :/ Nem sok esélyt látok hogy sikerül.

Hőm fent van, cici érzékeny, de ez szokásos.

24N

2017. ápr. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
Én csutortokre nem varom. Ez a 3. probalkozos honapunk. Eddig minden menzesz elott kb 10 nappal bedurran a mellem, most semmi. Remenykedek....
2017. ápr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:

Eddig nem jött meg.Már nem várom.Viszont nagyon rosszul vagyok.Szédülök és hányingerem van..a hasam már nem fáj de a cicim nagyon.Tegnap roszul lettem a tejbegríztől..amit amúgy szeretek.Vagy egy nagyon durva menzesz lesz vagy helyezkedik a babám... :)

Szerdán tesztelek ha addig nem jön meg. :)

2017. ápr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Orulok h mar ennyien vagyunk mindenkinek szurkolok!!!:) a jeleket en mar nem figyelem. Mindig felrevezetnek. Volt mar h semmit sem ereztem mensi elott volt h mindent..szval erre mar nem adok.:) en ma voltam orvosnal szerinte volt repedes a napokban! Es szep a nyalkahartyam , majdnem 9 mm :) duphastont szedek mától
2017. ápr. 10. 12:16
 16/58 A kérdező kommentje:
Utolsobez izgi remelem nem jon meg es pozit mutatsz nekunk.:)
2017. ápr. 10. 13:58
 17/58 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Mi a 4.próbálkozós hónapban vagyunk,nem hőmérőzök sem ocu teszt. Általában ovus fájdalom megvan középidőben plusz a nyák. Mindent beleadtunk,remélem sikerül. 11.dpo-n vagyok,de semmi extrát nem érzek :/

Julia

2017. ápr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
*sem ovu teszt
2017. ápr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
Még mindig nem jött meg.Viszon görcsölgetek..holnap tesztelünk ha addig nem lesz semmi....
2017. ápr. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 A kérdező kommentje:
Nagyon drukkolok h pozi legyen!!!
2017. ápr. 11. 13:33
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!